2737
2739
عنوان

اولین پریود بعد از زایمان معمولا چند ماه بعد هستش

| مشاهده متن کامل بحث + 137572 بازدید | 38 پست
من پنجاه و هفت روز خونریزی بعد از زایمان داشتم از روزی که قطع شد دقیقا بیست و هشت روز بعدش پریود شدم ...

منم دقیقا مثل شما شدم

شما چکار کردین

من باردار نیستم. برم دکتر یعنی؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خسته نباشید من الان دوماه و پانزده روزه زایمان کردم اما بعد اینهمه مدت هنوز لکه بینی پریودی دارم مث همون موقع دلدرد میشم کمردرد دارم میخواستم بدونم طبیعیه یانه دیگه هم بعد زایمانم دکتر نرفتم ....

2728

سلام بچه ها

این تاپیک قدیمیه ولی توش پست های جدید گذاشتین منم چهار ماه و نیمه که زایمان داشتم حدود یه هفته پیش دردهای مشابه پریودی خیلی خفیف زیر دلم داشتم که قطع شد و چند روز اخبئیر هم شیرم کم شده بود

دیروز با همسرم رابطه داشتم بعدش لکه بینی افتادم و امروز هم رسما پری شدم

خیای دلم میخواست حالا حالاها نشم

2740
من پنجاه روز بعد زایمان پریود شدم فقطم شیر خودمو میدم 

من 16 روزه زایمان کردم چند روز در حد لک بود الان چند روزه خونریزی دارم ولی کم طبیعیه؟

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو 💖👶👫💖
من 16 روزه زایمان کردم چند روز در حد لک بود الان چند روزه خونریزی دارم ولی کم طبیعیه؟

عزیزم برای من هم کم و زیاد میشد بعضی وقتا در حد لک بعضی وقتا بیشتر بود تا اینکه حدود ۴۴روز اینا از زایمانم گذشت کامل قطع شد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من پنجاه روز بعد زایمان پریود شدم فقطم شیر خودمو میدم 

سلام منم ۵۰روزه زایمان کردم تا هفته پیش هم خونریزی داشتم بعد قطع شد چندروز امروز دوباره ب خونریزی افتادم یعنی پریود شدم ؟ طبیعیه ؟ 

منم فقط شیرخودمو میدم

ای دل ،عبث مخور غمِ دنیا را ....فکرَت مکن نیامده فَردا را ....کنج قفس چو نیک بیندیشی.....چون گلشن است مرغ شکیبا را..