2737
2739
عنوان

اولین پریود بعد از زایمان معمولا چند ماه بعد هستش

| مشاهده متن کامل بحث + 137572 بازدید | 38 پست
سلام منم ۵۰روزه زایمان کردم تا هفته پیش هم خونریزی داشتم بعد قطع شد چندروز امروز دوباره ب خونریزی اف ...

مال منم دقیقا اینطوری شد تار۳۰ ۳۵ روز خونریزی زایمان داشتم بعدش چندروز پریود شدم  الانم هرماه میشم پسرم رفته تو ۸ ماه من ۷ بار پریود شدم حالا هیچیمون رو قاعده نیستا این یکی باید منظم باشه 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو ماهه زایمان کردم   تا چهل روز خونریزی داشتم  الانم که ۶۰ روز گذشته هنوز پری نشدم دلش ...

دلشوره چرا عزیزم دوست من الان یکسال پریود نشده 

ولی پریود نشدن دلیل بر حامله نشدن نیستا مراقب باشید

2731

سلام من روز 27ام از زایمان طبیعیم گذشته بود که پریود شدم خونریزی شدید هم دارم امروز روز سومه یکم نگرانم. انتظار پریود شدن رو این موقع نداشتم.

لکه های زایمان یا خون نفاسم هم به تدریج کم و کمتر شده بود تا اینکه ترشحات کاملا مثل سفیده تخم مرغ شده بود ولی از فرداش یهو لکه قرمز دیدم و هر ساعت که میگذره شدتش زیادتر میشه امیدوارم تا آخر همین امروز کم بشه چون پریودی هم روزای دوم خونریزی شدید داشتم. برام دعا کنید چیز خطرناکی نباشه و همون پریودی باشه. 

این بچه هنوز بهم فرصت دکتر رفتن رو نداده.

واقعاً مادرشدن خیلی سخت‌تر از اون چیزی هست که میگن اینو لطفاً به هرکسی که میخواد حامله بشه حتما با جزئیات بگید. چه زایمان چه شیردهی چه چیزای دیگه ای که من خبر ندارم و پیش رومه🤕🥺

2740