2737
2734
من الان 3 ماه که زایمان کردم خودم همک شیر میدم ولی الان حس میکنم دارم پری میشم زود نیستتتتتتتت؟
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
سلام ازی جون نه عزیزم زود نیست یکمی هم دیره هه هه ولی حداقل مادرایی که زاییمان میکنن تا 40 روز خونریزی دارن و بعد اون روز که دیگه 21 روز بعد حالا کمو زیادش بسنکی داره پری میشن. منم 1ماه بعد زایمان خونریزی بود معمولا که همه دارن بعدشم به 40 نکشید بعد 21 روز پری شدم بعدششش دیگه مرتب شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من 4.5 ماهه زایمان کردم هنوز پریود نشدم. اگه منظم شیر بدید سر ساعت معین پریود میشید . اما اگه شیر دهی نامنظم باشه و بر حسب در خواست نوزادباشه پریود نمی شید . اینو یه دکتر عمومی به من گفت .
موقع پریود بچه خوب شیر نمی خوره

من پنجاه و هفت روز خونریزی بعد از زایمان داشتم از روزی که قطع شد دقیقا بیست و هشت روز بعدش پریود شدم ماه بعدشم سر وقت پریود شدم ولی این ماه باید بیست و یکم پریود میشدم هنوز نشدم نگرانم نکنه حامله بباشم دوباره .خیلی استرس دارم بچم هنوز پنج ماهش هم نشده

میشه لطف کنین واسه بچه دار شدن خواهرم یه دونه صلوات بفرستین؟ممنونم   
2706