2733
2739
عنوان

اصلاح صورت با شمع

| مشاهده متن کامل بحث + 155249 بازدید | 124 پست
سلام رها جان...منم میکرو درمی انجام دادم 2 بار جلسه ای 35 تومن خیلی راضی بودم هیچ ضرری هم نداره چون یه کار فیزیکی هست روی پوست....شما قم پیش کی رفتی که 30 تومن گرفته بود؟ میشه ادرس بدی من خواهرم قم هست برای اون میخوام
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
ژیلا جان میشه ادرس اون جایی که برای میکرودرمی تو تهران رفتی 25 تومن به من هم بدی؟
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها بگین شمع یا جلبک دریایی رو میشه برای موی دست پا هم استفاده کرد؟
بعد از اینکه شمع رو مالیدیم روی پوست همینطوری بکنیم از روی پوست کنده میشه یا باید با یه ماده خاصی ببریمش؟
2742
بدوین بیاین جواب بدین میام میخونم مرسییییییییییییییییییییییییییییی
سلام دوستان من تازه به جمع شما پیوستم می‌خواستم از اطلاعاتی در زمینه کم اشتهایی بچه دارین به من هم بدین پسر من حدود یک هفته ای است که میل به غذا نداره خیلی هم کم غذا می‌خوره البته الان یک سال و 10 ماهشه به دکترش هم که مراجعه کردم میگه چیزی نیست طبیعیه اما من خیلی نگرانم میگم این بچه چه جوری طاقت گرسنگی را داره البته شیر پاستوریزه خوب می‌خوره
2738
اپیلاسیون یونا WAX

قیمت بسیار مناسب
کیفیت عالی
در کابین مجزا
سریع و بدون درد
به صورت کاملاً بهداشتی
با لوازم یکبار مصرف
دارای کارکنان حرفه ای
وکس حرفای

02177753642

- استفاده از وسایل یکبار مصرف(شامل حوله و کاور)

-کابین مجهز

- دوش مجزا
epilasion4u.blogfa.com

اگه چایی ساز دارین میتونین جلبک رو داخل ی کاسه بریزید و بزارید رو قسمتی از چایی ساز ک چایی دم میکنه

خودش اروم اروم باز میشه دقیقا مثل دستگاه وکس

ی مقدار زمان میبره اما مطمئن میشین ک جلبکتون نمیسوزه یا خراب نمیشه

عزیزم درسته اسمش اصلاح با شمعه و من یک ساله انجام میدم .موادش شمع هستش که بعد از اب شدن در دستگاه وک ...

سلام دوست گرامی... 

من امروز صورتمو شمع انداختم ولی کمی از شمع ریخت رو پلکم حالا مژه هام از  هم باز نمیشن راهی بلدی که از روی مژه هام پاکشون کنم

سلام ببخشید من مواد وکس رو خریدم ، توی یک ظرف فلزی روی بخاری گذاشتم و وقتی ذوب شد با کاردک چوبی مقداری برداشتم و وقتی که احساس کردم پوستم رو نمیسوزونه ، لایه نازکی روی صورتم کشیدم اما وقتی میخواستم خلاف جهت رویش موها بردارم ، تکه تکه میشد و مثل آرایشگاه نتونستم یه دفعه برش دارم ، چند بار امتحان کردم حتی ضخامتش رو تغییر دادم اما همیشه تکه تکه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

2706