2733
2734
عنوان

روز عمه مبارك

6816 بازدید | 138 پست

🗯 روز عمه مبارك

تقدیم به تمام عمه های خوش قلب و پاک دنیا. ❤

من یک عمه ام.....

وقتی خبر پدر شدن برادر را میشنوی روح تازه به جانت می آید و دلگرم میشوی به پشتی که از آن متولد شدی.

وقتی برادرزاده ات میخندد، دندانش نیش میزند، حرف میزند، راه میرود و قد میکشد، تو میمانی و یک دنیا عشق به لحظه لحظه هایش.

وقتی برادرزاده ات با صدای شیرینش صدایت میکند، درست همان وقتی که میگوید:  "عمه"  هر بار ته دلت از جا کنده میشود، انگار عاشقی.

گویی عشقی شیرین تر از عمه به بچه ی برادر نیست.

، غم برادرزاده آتش به جانت می کشد .

حاضری جانت را بدهی برای یک لحظه لبخند از ته دلشان.

حال هر گزافی از هر جایی پشت سر عمه بودنمان، چیزی از عمه بودنم کم نمی کند.

برای من که حاضرم تمام دردهای عالم را به جان بخرم، تا تک تکتان بخندید و هر لحظه شاد شاد شاد باشید.

اشكالي ندارد كه قسم دروغ همه شده جان عمه ات ولي

من با افتخار یک عمه ام .....

امروز ، روز عمه است

عمه های عزیز روزتون مباااارک❤❤❤

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستندیکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است…ديل كارنگي
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

😀😀😀 عمه من که اصلانم اینجوری نبود والا ...عمه روزت نه مبارک😀😀😀

خدایا منو لایق این بدون که بتونم واسطه ای باشم برای رسوندن محبتت به دیگران... با لبخندشون لبخند تورو ببینم با شادیشون شادی تو رو ...خدایا دلم و لبریز از مهربونیت کن مهربونی که حتی بعد از مرگمم  آثارش ادامه داشته باشه و موندگار باشه .... خدایادل دل کردم که دلمو بدم بهت یا نه آخه شکسته س  رنگ و رو پریده س  ولی آخه مگه من با ارزش تر ازین دل چیز دیگه ای ندارم... این دلم تقدیم به تو  با عشق فراوان  ....دوستت دارم خدا ❤ 
😂😂😂  چه متنی ام نوشتن  چقدم میخوره به عمه ها

😁😁

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستندیکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است…ديل كارنگي
2706