2752
2734
عنوان

روز عمه مبارك

| مشاهده متن کامل بحث + 6816 بازدید | 138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روز عمه هم داریم🤔 نمیدونستم...

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
استارتر روز خاله ندارم؟دایی؟🤔🤔🤔🤔🤔

خبرندارم😁😁

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستندیکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است…ديل كارنگي

من واقعا دیییووونه ی برادرزادمم.عاشششقشم.اونم خییلی دوسم داره همه جا فقط دنبال منه.انقد خوبم خدایییش حقم بود خالش باشم😜😜😜

🌟عجب صبری خدا دارد،که پرده برنمیدارد🌟

عمه بچه برادرش را خیلی دوست داره من که خیلی میخوامشون برادر زاده هامو

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
من هیچوقت عمه نخواهم شد اما شنیدم که بچه ی برادر خیلی خواستنی تر از بچه ی خواهره  ولی حسش نکردم

پس چرا اکثرا با بچه ی خواهرشون مهربان ترن تا بچه ی برادر🤔

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را

والا این متن درمورد هیچکدوم از عمه هام صدق نمیکنه 

نهایت کاری ک میکنم واس عمه هام اینه خیلی فحش میخورن 😂😂😂

ازشون متنفرم 😣

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒