2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم میخوام غربآل اول برم اونجا،پرسیدم گفتن تو منطقه یکی از دقیق ترین هاست.

مرسی عزیزم از جوابگویی ات

من سونو قلب رو رفتم راضی بودم ولی برای غربالگری میخوام بیشتر پرسرو جو کنم 

انشالله بارداری راحتی داشته باشی

من پیش طاقی رفتم فوق العاده دکتر مهربون و دقیقی هستش مطمعن باش پشیمون نمیشی فقط خیلی شلوغه باید وقت بگیری

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
من پیش طاقی رفتم فوق العاده دکتر مهربون و دقیقی هستش مطمعن باش پشیمون نمیشی فقط خیلی شلوغه باید وقت ...

از طاقی راضیم نهایت ۱ ساعت میشینیم دلیری که برم باید ۴ ساعت بشینم

مرسی که جواب میدی و خیالم رو آسوده کردی 

2740
من پیش طاقی رفتم فوق العاده دکتر مهربون و دقیقی هستش مطمعن باش پشیمون نمیشی فقط خیلی شلوغه باید وقت ...

به نظر من عنق ترین دکتریه ک تو عمرم دیدم

برام دعا کنید حاجت روا شم. خدا جون امیدمو نا امید نکن.من دوستت دارم خدا.دستمو رها نکن😢😢😢😢
از طاقی راضیم نهایت ۱ ساعت میشینیم دلیری که برم باید ۴ ساعت بشینم مرسی که جواب میدی و خیالم رو ...

استارتر اولین غربالگریتو چند هفته ات بود رفتی؟

جنسیت رو بهت گفت؟

میشع عکس اولین غربالگریتو برام بفرستی؟ 

خاهش میکنم کمک کن. حیلی استرس دارم. منم پیش طاقی رفتم

برام دعا کنید حاجت روا شم. خدا جون امیدمو نا امید نکن.من دوستت دارم خدا.دستمو رها نکن😢😢😢😢
همچنین عزیزم.سلامت باشی. سونوگرافی یاس هم هست اونم پرس   جو کن

ترنم جون غربالگزی اولتو چند هفتکی رفتی؟

جنسیت بهت گفت؟

انومالی هم پیش طاقی رفتی؟

میشه عکس از جواب سونو و عکسای سونو برام‌بفرستی. ممنونم

ترنم جون غربالگزی اولتو چند هفتکی رفتی؟ جنسیت بهت گفت؟ انومالی هم پیش طاقی رفتی؟  میشه عکس ا ...

سلام عزیزم.غربالگری اول 12 هفتگی بود،

جنسیت رو بهم گفت احتمالا دختره.

انومالی هم پیش طاقی رفتم اونجا دیگه قطعی گفت دختره.

عکس الان پیشم نیست رفتم میزارم واست

سلام عزیزم.غربالگری اول 12 هفتگی بود، جنسیت رو بهم گفت احتمالا دختره. انومالی هم پیش طاقی رفتم اون ...

خدا برات نگه داره. باشه ممنونم ازت. برام دعا کن ک به خاسته دلم برسم. خاهش میکنم😢

استارتر اولین غربالگریتو چند هفته ات بود رفتی؟ جنسیت رو بهت گفت؟ میشع عکس اولین غربالگریتو برام بف ...

سلام ۱۲ هفته رفتم غربالگری اول

بچه من پاهاشو باز نکرد گفت برو شد و هفته دیگه بیا ۱۴ هفته رفتم جنسیت رو گفت و کاملا درست بود

تشخیص هاش عالیه واقعا سونوگرافی خوبیه

سلام ۱۲ هفته رفتم غربالگری اول بچه من پاهاشو باز نکرد گفت برو شد و هفته دیگه بیا ۱۴ هفته رفتم جنسیت ...

بمن اصلا سمت پایین تنه نرفت. خیلی عنق بود. حتا تو برکه سونو طول سرویکسمو فراموش کرد بنویسع. اومدم خونه زنگ زدم منشی رفت ازشون سوال کرد اومد بهم تلفنی گفت.

امیدوارم ان شاءالله برای منو از رو خستگی اشتباه گفته باشن

2706