2733
2734
عنوان

احساستون رو بگید مامان ها😊😇

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 67 پست
خدا نصیب منم بکنه انشالله😍😍😍

انشالله عزیزم خداشاهده هم موقع بیبی چک مثبت هم اولین سونو همه منتظرا رو دعا کردم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

من اولین بار واسه دیدن ساک حاملگی رفتم سونو وقتی دکتر گفت ساک حاملگی رو میبینم انگار تمام دنیارو بهم دادن وای خدایا ازخوشحالی میخواستم بال دربیارم اخه سابقه حاملگی خارج از رحم داشتم دکترا میگفتن ممکنه دوباره پیش بیاد واسه این خیلی استرس داشتم اونروز رو هیچوقت فراموش نمیکنم الان دخترم دوسالشه

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الهی شکر الحمدلله

خدا کنه به هرکی میده خدا اینجوری نده هرلحظه میترسیدم از دست بدمش خون گریه میکردم شبا تا خود صبح ن از دردها ازین که خدا بخاد دستمو بزاره تو پوست گردو و ازم بگیردش 

اه یادم افتاد باز😭😭😭😭😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من حسی نداشتم چون گفتن ساک بارداری پایینه و سقط میکنی بعد اونم شب تا صبح از دل درد میپیچیدم به خودم ...

خداروشکرعزیزم😍منم بعد سه باراققدام بدترین عفونت قارچی رو گرفتم که اصلا غیر ممکن بود نطفه بگیره اما خدا واقعا غافلگیرم کرد انشالله همه منتظرا بزودی مامان بشن

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من که پنج شنبه رفتم سونو گفت نامنظمه رشد نکرده قلب نداره چرا اينجوريه بايد سقط بشه    

چند هفته ای عزیزم؟نگران نباش استراحت کن قسمتت باشه به حرف دکتر نیس .منم دکترم گفت تا چند ماه شاید طول بکشه تا باردار بشی اما خدا محبشو ازبنده هاش دریغ نمیکنه

من اولین بار واسه دیدن ساک حاملگی رفتم سونو وقتی دکتر گفت ساک حاملگی رو میبینم انگار تمام دنیارو بهم ...

چقد خوب خدا دخترتو واست نگه داره . منم کم مونده بود اون لحظه که حتی گفت داره قلبش تقریبا تشکیل میشه این قلبشه گریم بگیره 

کلی تایپ کردم ولی همه رو پاک کردم و پشیمون شدم که بفرستم صد درصد دل خیلیا میشکنه شایدم اشک و ....

بدونه شک برای همه لحظه غیر قابل وصفی بوده

همه اونایی که این لحظه رو تجربه کردن از ته دل برا همه منتظرا دعا کنن

هیچکدوم از ماها حس اونارو درک نمیکنیم که انتظار اونها هم برای ما غیرقابل وصفه

شما اخرين تاريخ پريودت کى بوده؟؟

من عزیزم تاریخ ایران رو دقیقا نمیدونم چندم بود اما ۲۲ اکتبر بود تو امضام موشتم ۲۹ابان دوروزمونده بودبه پریودم .سیکلم ۳۰ تا۳۱روزه اس. البته وسط سیکل اقدام داشتم

وای منم میخوام😭😭😭😭

عزیزم انشالله بزودی توهم تجربه میکنی گلم💖