2733
2739
عنوان

احساستون رو بگید مامان ها😊😇

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 67 پست
چقد خوب خدا دخترتو واست نگه داره . منم کم مونده بود اون لحظه که حتی گفت داره قلبش تقریبا تشکیل میشه ...

ممنون عزیزم  😘😘

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا کنه به هرکی میده خدا اینجوری نده هرلحظه میترسیدم از دست بدمش خون گریه میکردم شبا تا خود صبح ن از ...

عزیزم اینجوری نگو . همین که خدا نی نی رو واست نگه داشته یعنی اینکه خیلی دوستتداره نباید خاطره بد داشته باشی اون لحظات خدا واقعا نشون داد که چقد دوستتداره که نی نی موند تو دلت

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
من گریم گرفت .. مخصوصا که سونو قبلی گفته بود قلب نداره و باید بندازی... وقتی قلبو شنیدم فقط گفتم مام ...

خداروشکر عزیزم حتما نطفه دیر گرفته بوده 😊

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2742
ممنون انشالله به سلامتی فارق بشین ننی دونم درست نوشتم یانه

مرسی دوستم 💖

من ۸هفته یه روزم بودرفتم دکترگفت ۶هفته و۴روزته اماتوعکس سونوقدیه مورچه بودامروزرفتم تادکترسونوروشروع کردیه نی نی قلمبه زدبیرون دکترگفت ماشالله چه بزرگ شده قشنگ سروشکمش وبهم نشون دادعشق مامان وباباشه اینقدذوق کردم

امیدت فقط به اون بالایی باشه
فک نکنم ب این زودی باشه 😢 اول باید شوهر کنم😭

ای بلا 😠

کلی تایپ کردم ولی همه رو پاک کردم و پشیمون شدم که بفرستم صد درصد دل خیلیا میشکنه شایدم اشک و .... ب ...

انشالله عزیزم بزودی همه ی این حس ها رو تجربه کنی گلم خدا هروقت صلاح بدونه به همه بنده گانش نی نی میده 😊بعضی ها زود بعضی ها دیر اما هیچ وقت بنده گانش رو ناامید نمیکنه خاطرت جمع

2740
انشالله عزیزم بزودی همه ی این حس ها رو تجربه کنی گلم خدا هروقت صلاح بدونه به همه بنده گانش نی نی مید ...

خدارو شکر یبار چهار سال پیش تجربه کردم و یه پسر ناز دارم و یبار هم حدود یه ماه پیش و یه نی نی هم توراهی دارم

برای خودم نگفتم برای بقیه دوستان گفتم

ولی به هرحال ممنون از دعات😘

من ۸هفته یه روزم بودرفتم دکترگفت ۶هفته و۴روزته اماتوعکس سونوقدیه مورچه بودامروزرفتم تادکترسونوروشروع ...

منم رفتم سونو تو دفترچه ام نوشته یا بلای۶هفته یا زیر۶هفته اما اینجور که خودم حساب میکنم تازه رفته بودم تو۵.

خدارو شکر یبار چهار سال پیش تجربه کردم و یه پسر ناز دارم و یبار هم حدود یه ماه پیش و یه نی نی هم تور ...

فدات گلم خوشحال شدم ازاینکه نی نی داری . اره انشالله خدا به همه منتظرا یه نی نی ناز بده 

منم رفتم سونو تو دفترچه ام نوشته یا بلای۶هفته یا زیر۶هفته اما اینجور که خودم حساب میکنم تازه رفته بو ...

من امروز۱۰هفته و۴روزم بودولی سونودوروزبزرگترنشونش داده ۱۰هفته و۶روزفکرنمیکردم اینقدزودبزرگ بشه

من امروز۱۰هفته و۴روزم بودولی سونودوروزبزرگترنشونش داده ۱۰هفته و۶روزفکرنمیکردم اینقدزودبزرگ بشه

عزیزم 😍من شنیدم جنین تو سه ماه اول رشدش خیلی زیاده واسه همین  بیشتریا تو سه ماه اول زیاد گرسنگی میکشن 

عزیزم 😍من شنیدم جنین تو سه ماه اول رشدش خیلی زیاده واسه همین  بیشتریا تو سه ماه اول زیاد گرسنگ ...

دکترم بهم گفت مویزوانجیرک بخورمیگن تورشدبچه خیلی تاثیرداره من چیزایی که تونت یاازروی تجربه دیگران شنیدم واسه رشدجنین میخورم شیرگردوخرماروزی ۵تاپسته وبادوم درختی میگن تورشدجنین تاثیرداره 

دکترم بهم گفت مویزوانجیرک بخورمیگن تورشدبچه خیلی تاثیرداره من چیزایی که تونت یاازروی تجربه دیگران شن ...

جدی؟؟من نمیدونستم عزیزم ممنون که اینا رو گفتی 😍😍انشالله به سلامتی یه نی نی توپولی دنیا میاری تا حالا راستش نزدم تونت راجب رشد جنین 

2706