2733
2734
عنوان

احساستون رو بگید مامان ها😊😇

492 بازدید | 67 پست

سلام خوبین .اولین باری که رفتین سونو و ساک حاملگی رو دیدین با جنین چه احساسی داشتین؟

من اولین سونو ساک حاملگی دیدم یک هفته پیش دکترم گفت اینم قلبشه داره تشکیل میشه مبارکه!😊منم خیره شده بودم به صفحه ای که سیاه سفید و ساک حاملگی رو نگاه میکردم و کلی ذوق زده بودم حتی جواب دکترطفلی رو ندادم خخخ انشالله بزودی تمام منتظرا این لحظه رو تجربه کنن.

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به به خدایا نصیبمون کن    

انشالله

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"
2740
به به خدایا نصیبمون کن    

صلوات فرستادم عزیزم

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"

بعد ازدکتربه شوهرم پیام دادم منتظرخبر بود اونم که همه چی نرمال بود یانه .خلاصه گفتم لطفا زودتربیا فلان جا ببینمت یه شکلک ناراحت و فرستادم .طفلی گفت دراولین لحظه میام .وقتی دیدمش طفلی رنگ به صورتش نبود گفت چی شد حالت خوبه چیزی شده😐منم بهش یک شیرینی دادم گفت این چیه بگو چی شده😯گفتم حتی قلبش هم دیدم طفلکی بدجوری شوکه شده بود 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

من حسی نداشتم چون گفتن ساک بارداری پایینه و سقط میکنی بعد اونم شب تا صبح از دل درد میپیچیدم به خودم و لخته لخته خون میریخت ازم و کلی بلایا و مصیبتهای دیگه ولی خدا نخاست ازم بگیرتش الان هشت ماهشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
به به خدایا نصیبمون کن    

انشالله عزیزم

2706