2733
2734

سلام مرسی ک اومدین...ی سوال داشتم عزیزان..

ممنون میشم راهنماییم کنین...من ی هفتس زایمان طبیعی کردم...بخیه هام بهترنشده ک هیچ بدترهم شده ..خیلی درد دارم نشستن برام دردناکه ..خیلی میترسم ک عفونت کنه..شماهاچیکارکردین ک زودخوب شد؟؟از چ روشی یا چ پمادی استفاده کردین؟؟؟توروخدا راهکارنشونم بدین زودترخوب بشم...دلم برابچم کبابه نمیتونم قشنگ شیرش بدم  

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘

والا من این مشکلو نداشتم. اتفاقا چون دخترم بستری شد و منم از اول تو اتاق مادران موندم زیاد نمیتونستم از خودم مراقبت کنم.ولی زود خوب شدم

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

من فقط با اب ولرم مشستم با دستما خشک میکردم بعداز یزده روز همش افتاد جاشم نمونده منم تا بیست سی روز جای یفت نمینشستم فقط رو مبل

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من این مشکلو نداشتم. اتفاقا چون دخترم بستری شد و منم از اول تو اتاق مادران موندم زیاد نمیتونستم ...

خوش بحالت...من داغون شدم...نمیتونم پاشم وبشینم...

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2731
خوش بحالت...من داغون شدم...نمیتونم پاشم وبشینم...

واسه چکاپ پیش دکترت رفتی ؟ 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

نه...گف ده روزت ک کامل شدبیا

چکاپ واسه روز دهم نیست مگه دکتر من گفت ده روز بعد برم پیشش

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
نه...گف ده روزت ک کامل شدبیا

خب حالا ک درد داری اگه میتونی زودتر برو یا لااقل زنگ بزن بهش بپرس

2740

کسی نیس چنتا راهکار بده خوب بشم؟؟؟ماماناااااااا  

منم دخترم زردی داشت بستری شد چهار روز فقط نشستم رو صندلی کنار دخترم که تو دستگاه بود بخیه هام باز شده بود و عفونت کرده بود آب دسشویی بیمارستان هم سرد بود خودمو میشستم حالم بد میشد مثل این که رو زخم نمک بپاشی بعد از مرخص شدن دخترم رفتم پیش دکتر اول قرص داد برای خوب شدن عفونت بعد هم دوباره بخیه زد..ولی این بار بعد از هر دسشویی با سشوار خودمو خشک میکردم که بخیه ها عفونت نکنه  اخر سر هم شوهرم بخیه هامو برداشت دکتر نرفتم چون نمیتونستم بچه مو پیش کسی بذارم..

رفتنی میرود و امدنی می آید..شدنی میشود و غصه به ما میماند..
چکاپ واسه روز دهم نیست مگه دکتر من گفت ده روز بعد برم پیشش

چرا ولی چون استارتر درد داره میگم زودتر بره یا زنگ بزنه ک خیالش راحت شه

بذار حتما دکترت ببینت

ولی تجربه خودم من 42 روز طول کشید تا خوب شدم

پسرمو دوماهش بود ک تونستم.بشینم شیرش بدم

اول بابتادین ضدعفونی میکردم بعد پماد تتراسایکلین میزدم یک هفته ای خوب خوب شد همشون ریختن

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
باصابون بچه بشورعزیزم مرتب عنبرنسادودکن خوب میشی

صابون بچه خوبه؟؟؟شما امتحان کردی؟؟؟

عنبرنسا که معجزه است.یادم فت بگم.روزی دوبارم دم گاوک و عنبرنسا دود میدادم هفته اخر که خوب خوب شد

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
2706