2733
2734
عنوان

مامانایی ک طبیعی زایمان کردین ی لحضه بیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 40 پست

فکر نکنم هیچ کس به اندازه ی من عذاب کشیده باشه سر بخیه..خود زایمان درد و عذابش انقدر نبود که اون چهار روز تو بیمارستان برای من سخت گذشت..تمام 4 روز فقط 1 ساعت دراز کشیدم و خوابیدم..همش نشسته چرت میزدم..

رفتنی میرود و امدنی می آید..شدنی میشود و غصه به ما میماند..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشالله زودتر خوب شی..

ممنون گلم...انشاا..

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
منم فکر میکنم عنبرنسا خوب باشه  😔انشالله زودتر خوب شین

ممنوووووووون

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
جفت هم برای زود خوب شدن بخیه خوبه

ببخشید جفت چی؟؟نشنیدم تاحالا:؟

صابون بچه خوبه؟؟؟شما امتحان کردی؟؟؟

من بااب مقطرفک کنم سدیم هیدروکساید دوقاشق بتادین ریختم توش روزی چندبارباسرنگ میریختم روی بخیه ها،من تادوازده روزبعدش خوب شددکترمن معروفترین دکترکرمانشاهه میگفت فقط کرم ترمیم سیکا بزن روش دردت مال مقعدت نیست؟

اگرزندگی مرگ است ومرگ هم زندگی پس درودبرمرگ ومرگ برزندگی...
من بااب مقطرفک کنم سدیم هیدروکساید دوقاشق بتادین ریختم توش روزی چندبارباسرنگ میریختم روی بخیه ها،من ...

ن عزیزم ماله بخیه هامه ..خیلی اذیتم

ن عزیزم ماله بخیه هامه ..خیلی اذیتم

منم فکرمیکردم بخیه س تادوماه نتوونستم بشینم بعدکه بخیه هام خوب شداون درده هی بود،تمام وزن بدنم روی بخیه هابود رفتم دکترگفت شقاق مقعدگرفتی،شایدم مثل من نباشی این تجربه من بودولی اون کرمه مثل معجزه س،بردکترخدایی نکرده بازنشده باشن

اگرزندگی مرگ است ومرگ هم زندگی پس درودبرمرگ ومرگ برزندگی...

هر وقت امکانش براتون بود، بخوابین، روی بخیه رو باز بذارین و پاهاتونو از زانو خم کنید و یه ملافه بندازین روی پاتون، تا بخیه ها هوا بخوره و خشک بمونه.اگه بتونید یه چراغ مطالعه بذارید زیر ملافه که بخیه هاتون نورلامپ بخوره خیییلی عالیه و بهترین راه برای زود جوش خوردن بخیه همینه با این کارها احتمالا ظرف دو سه روز بخیه ها از حالت تورم و التهاب درمیان و بعد هم دیگه حس نمیشن.خارش هم در جی بخیه نشانه جوش خوردن و بهتر شدن بخیه هاست. پماد (الایز)elayz رو از داروخانه بگیرید و 5 -6روز بعد زایمان فقط یک یا دوبار در محل بخیه ها از خارج استفاده کنید. این پماد در سریع جوش خوردن بخیه ها معجزه میکنه!!!

آن را که وفــا نیست، زِ عالـم کم باد...
2706