2737
2734
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

| مشاهده متن کامل بحث + 62937 بازدید | 177 پست
سلام به همگي منم دوتا سقط داشتم يكي پارسال يكيم ٢ماه و نيم پيش آزمايش دادم مثل اينكه فاكتور انعقادم ...

نه وقتی مشکل انعقاد داشته باشی دیگه امپول کنترلش میکنه  ان شاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوتا سقط داشتم  بعد دکترم گفت بارداری بعدی باید امپول انوکسا بزنی  الان باردارم اگر ...

بسلامتی عزیزم خدا نی نی خوشگلتو حفظ کنه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
نه وقتی مشکل انعقاد داشته باشی دیگه امپول کنترلش میکنه  ان شاالله

من سر دومی آمپولم زدم باز بچمو از دست دادم باید دوز آمپولمو بالا میداد

2731
سر بچه دومتون تحت نظر دکتر حنطوش زاده بودین باز اون اتفاق افتاد؟

نه گلم اگه پیش ایشونبودم اون بلا دوباره سرم نمیومد

2738
منم دوتا سقط داشتم  بعد دکترم گفت بارداری بعدی باید امپول انوکسا بزنی  الان باردارم اگر ...

عزیزم فقط به آزمایش انعقادی بسنده نکن. من بعد سقط آخرم رفتم آزمایش ایمنی دادم فهمیدم ایمنیمم داغونه باید قبل بارداری پردنیزولت بخورم و 7 دوره هم حین بارداری سرم بزنم. دکتر شوهرمم آزمایش فرستاد متوجه شدیم مورفولوژیش صفر هست برا هنین دکترم گفت طبیعی باردار بشی به خاطر مشکل شوهرت با وجود نصرف داروها بازم سقط خواهد شد. سقط خیلی خیلی بده روح و روان آدم رو داغون میکنه برا همین قبل اقدام اول همه چی رو چک کنین بعد اقدام کنین انشالله اینبار نتیجه میگیری

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
سلام منم تو هفته ۲۸ اون اتفاق برام افتاد ممکن منم مشکل انعقادی داشت باشم.ازمایش انعقادی رو دکتر زنان ...

وای که ازدست دادن تواون سن بارداری چقد سخته منم دوهفته پیش 29 هفته بودم بخاطر مشکل انعقادخون بچموازدس دادم 

عزیزم فقط به آزمایش انعقادی بسنده نکن. من بعد سقط آخرم رفتم آزمایش ایمنی دادم فهمیدم ایمنیمم داغونه ...

سلام، شما آزمایش انعقاد خون دادین کجا رفتین و هزینه ش چقد شد؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
سلام، شما آزمایش انعقاد خون دادین کجا رفتین و هزینه ش چقد شد؟

من آزمایش انعقادی رو تبریز انجام دادم تو مرکز خصوصی با آزمایش کاریوتایپ نزدیک 700 شد. ولی بعضیا تهران مرکز انتقال خون با 50ت همین آزمایش رو انجام دادن.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
وای که ازدست دادن تواون سن بارداری چقد سخته منم دوهفته پیش 29 هفته بودم بخاطر مشکل انعقادخون بچموازد ...

از کجا فهمیدی مشکل انعقادی داری؟وزن بچه شما کم شده بود.؟ انشالله نی نی سالم بدنیا میاری

2706