2726
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

62670 بازدید | 177 پست

خانوما من دوبار سقط تو هفته های اول بارداری داشتم.رفتم دکتر آز ژنتیک و... داد معلوم شد مشکل انعقاد خون دارم.دکتر گفت مشکل خاصی نیست وقتی باردار شدی آسپرین باید بخوری. کیا مثل من بودن؟ آیا بارداری بعدیشون با سلامتی طی شد؟

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم من خیلیارو دیدم این مشکلو داشتن.شما بهتره حتی تو اقدام هم آسپرین مصرف کنی.من الان خودم با اینکه مشکل انعقادی ندارم ولی چون استراحت مطلق هستم آسپرین مصرف میکنم

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2728
آره عزیزم من خیلیارو دیدم این مشکلو داشتن.شما بهتره حتی تو اقدام هم آسپرین مصرف کنی.من الان خودم با ...

انشالله که به سلامتی نی نی رو بغلتون می گیرین. دعا کنین منم این حس رو تجربه کنم

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
سلام من سه تا سقط داشتم چهارمین حاملگی رو امپول هپارین زدم خداروشکر موند الانم دوتا بچه دارم

خداروشکر. شما سقطاتون در چند هفته بود؟

انشالله که به سلامتی نی نی رو بغلتون می گیرین. دعا کنین منم این حس رو تجربه کنم

انشالله عزیزم به زودی تاپیک بارداری مجددتو میبینیم

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

فقط یه نکته تو این جور موارد تافهمیدی حامله هستی باید سریع بری تا امپولا شروع بشه وگرنه دوباره رشد نمیکنه وباید سقطش کنی 

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد

به نظرم دکترا درحق من نامردی کردن نباید وای میستادن تا سه تا سقط کنم تازه بیان امپول برام بنویسم ،متاسفانه دکترا نه ادمو درک میکنن نه دلشونمیسوزه

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد
به نظرم دکترا درحق من نامردی کردن نباید وای میستادن تا سه تا سقط کنم تازه بیان امپول برام بنویسم ،مت ...

آره.حالا برا منم به اصرار من دکتر آزمایش رو نوشت.همش می گفت الان سقط زیاد شده دو تا سقط طبیعی هست.دعا کنین منم  بتونم مادر شم خیلی سخته هربار بفهمی بارداری و بعد چند روز سقط شه 

آره.حالا برا منم به اصرار من دکتر آزمایش رو نوشت.همش می گفت الان سقط زیاد شده دو تا سقط طبیعی هست.دع ...

عزیزم به نظر من شما یه دکتر دیگه هم برو 

اگه تهرانی ، یه وقت بگیر از دکتر بیتک طرازی یا یکی از متخصص های ناباروری 

چون ممکنه برای بارداریت ، آسپرین کافی نباشه و لازم باشه که آمپول هپارین یا انوکساپارین بزنی 

من اگه جای شما بودم حتما قبل از اقدام برای بارداری بعدی ام با دوتا دکتر دیگه هم مشورت می کردم چون واقعا دیگه دردناکه که بخوای باردار شی و خدای ناکرده باز با آسپرین هم سقط بشه و بعد تازه بخوان بهت آمپول بدن 

عزیزم به نظر من شما یه دکتر دیگه هم برو  اگه تهرانی ، یه وقت بگیر از دکتر بیتک طرازی یا یکی از ...

نه تبریزم.آره واقعآ دردناکه یعنی دیگه تحملش رو ندارم. حتمآ میرم پیش یه دکتر دیگه هم ببینم چی میگن.

مشکل انعقاد خون یعنی چی؟پلاکت خونتون بالاست؟

یه اختلال ژنتیکی هست . در کسایی که این مشکل رو دارن وقتی جفت بین مادر و جنین وصل میشه تا تغذیه به جنین برسونه خود به خود بدن فکر میکنه دچار خون ریزی هست و سریع خون رو لخته می کنه و ارتباط مادر و جنین قطع میشه بچه رشد نمی کنه و سقط میشه.

2706