2737
2734
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

| مشاهده متن کامل بحث + 62941 بازدید | 177 پست
مشخص نشد با وجود اینکه اسپیرین و امپول سلسکسان و لنفوزیت تراپی انجام دادم در نهایت گفتن شاید مشکل ژن ...

برو آز ژنتیک بده 

ممکنه خدای نکرده مشکل داشته بچه سقط میشه

خدا مهربونه و شاید نخواسته یه بچه مشکل دار رو دستت باشه.

مثلا خدای نکرده هموفیلی و ...

اونها خیلی راحت تره

جنین های سالم ازتون‌میگیرن و آی وی اف میکنی تموم میسه میره

تازه نتیجه گرفتی دوستم حواست نیست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
بد به دلت راه نده  علایم داره مثل خون دماغ شدید خونریزی شدید کبودی های شدید بی دلیل درد مف ...

این علایمی که میگین برای سقط بعلت انعقاده؟

من اون دفعه هیچ کدوم ازین علایمو نداشتم.

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این علایمی که میگین برای سقط بعلت انعقاده؟ من اون دفعه هیچ کدوم ازین علایمو نداشتم.

ممکنم هست نداشته باشی با آزمایش مشخص کنه

الان نمیدونم بارداری یا نه

ولی خدای نکرده اگه هروقت دیدی رشد جنینت با سن جنینت نمیخونه شده خودتو تیکه پاره کنی داپلر بده تا ببینن خونرسانی از جفت خوبه یا نه

اگه مشکل داشت سریع آزمایشات تخصصی انعقادی رو درخواست کن و بهشون بگو هپارین بزنن تا هماتوم حل بشه خون راحت بره بیاد اول آز بدا بعد هپارین بزن تا آزمایشت نتیجه کاذب نده

بهشون بگو آسپیرین میخوری حتی

البته ممکنه واسه خودت خطر داشته باشه

نمیدونم والا چی بگم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ممکنم هست نداشته باشی با آزمایش مشخص کنه الان نمیدونم بارداری یا نه ولی خدای نکرده اگه هروقت دیدی ...

باشه 

ممنون خانومی 

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟
2728
من تو هفته ۳۵ جنینم مرد و الان دکترم گفت ماهی که میخوای اقدام کنی آسپرین بخور

سلام منم تو هفته ۲۸ اون اتفاق برام افتاد ممکن منم مشکل انعقادی داشت باشم.ازمایش انعقادی رو دکتر زنان براتون نوشت؟

من تو هفته ۳۵ جنینم مرد و الان دکترم گفت ماهی که میخوای اقدام کنی آسپرین بخور

از کجا فهمیدی مشکل انعقادی داری رشد بچه متوقف شد .یا یهو اتفاق افتاد .اخ برا من همه چی خوب بود ی روز قبلش سونو رفتم صدای قلبش شنیدم .بچه ندارم دارم از غصه میمیرم میترسم اقدام کنم .از دست دادن خیلی سخت

ممکنم هست نداشته باشی با آزمایش مشخص کنه الان نمیدونم بارداری یا نه ولی خدای نکرده اگه هروقت دیدی ...

مشکل انعقادی تو ماهای آخر هم پیش میاد؟ اخ بچه من تو هفته ۲۸ بدون دلیل مرد تو رو خدا کسی اطلاعی دار کمکم کن

مشکل انعقادی تو ماهای آخر هم پیش میاد؟ اخ بچه من تو هفته ۲۸ بدون دلیل مرد تو رو خدا کسی اطلاعی دار ک ...

سلام عزیزم منم بچه های همون تو هفته 28 و 30از دست دادم نگران نباش خدا بزرگه منم مشکل انعقادی دادم که تو بارداری باید آمپول آنوکساپارین با دوز بالا بگیرم شما اشتباه منو تکرار نکن قشنگ تحت نظر باش دلیلشو پیدا کن بعد اقدام کن مطمن باش هیچی نمیشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
2740
مشکل انعقادی تو ماهای آخر هم پیش میاد؟ اخ بچه من تو هفته ۲۸ بدون دلیل مرد تو رو خدا کسی اطلاعی دار ک ...

شاید فشارت رفته بالا

فشار که معلوم نمیکنه و چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه

شاید فشارت رفته بالا فشار که معلوم نمیکنه و چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه

ار ی شب پشت سرم خیلی درد میکرد تپش قلب و تنگی نفس هم داشتم ولی دکترا میگن ربطی ندار .خیلی بچه دوستدارم ولی دیگ میترسم اقدام کنم

سلام عزیزم منم بچه های همون تو هفته 28 و 30از دست دادم نگران نباش خدا بزرگه منم مشکل انعقادی دادم که ...

سلام منم دنبال دلیلم. رشد بچه شما کم شده بود یا مثل من یهو اتفاق افتاد

سلام عزیزم منم بچه های همون تو هفته 28 و 30از دست دادم نگران نباش خدا بزرگه منم مشکل انعقادی دادم که ...

تو چ آزمایشی مشخص شد ک مشکل انعقادی داری؟ تو ازمایش کاریوتایپ ؟ 

ار ی شب پشت سرم خیلی درد میکرد تپش قلب و تنگی نفس هم داشتم ولی دکترا میگن ربطی ندار .خیلی بچه دوستدا ...

ان شالله این بار این اتفاق نمیوفته عزیزم

توکل فه خدا کن

باردار شدی گلاب بو کن و شبا چند قطره روی بالشت بچکون

تو چ آزمایشی مشخص شد ک مشکل انعقادی داری؟ تو ازمایش کاریوتایپ ؟ 

سلام عزیزم من آزمایشات انعقادی و ایمنی دادم یکی از فاکتورهای خونیم کمه که باعث لخته میشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
سلام عزیزم من آزمایشات انعقادی و ایمنی دادم یکی از فاکتورهای خونیم کمه که باعث لخته میشه

سلام شما تهران هستی ؟پیش دکتر بارداری های پر خطر رفتی یا متخصص زنان؟