2737
2739
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

| مشاهده متن کامل بحث + 62963 بازدید | 177 پست
تو اقدام هر چند ماهی طول بکشه بخوریم ضرری نداره؟

ن اصلا ضرری نداره.

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

من بعد از یک سقط و بعد از گذشت دوسال از اون تاریخ هفته پیش پسر ۲۳ هفته ایم رو از  دست دادم با وجود مصرف اسپیرین و تزریق امپول.الانم منتطر نتیجه ازمایش ژنتیک هستم.گویا تشخیص دکترم درست نبوده و مشکل انعقادی نداشتم حتی کراس مچ هم انجام داده بودم و ایمنی بدنم رو به شدت بالا رسونده بودم اما انگار مشکل جای دیگه بوده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعد از یک سقط و بعد از گذشت دوسال از اون تاریخ هفته پیش پسر ۲۳ هفته ایم رو از  دست دادم با و ...

وای خیلی سخته. خدا صبر بده . عزیزم دکترتون دو عوض کنین انشالله دیگه این مشکل پیش نمیاد

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
وای خیلی سخته. خدا صبر بده . عزیزم دکترتون دو عوض کنین انشالله دیگه این مشکل پیش نمیاد

امیدوارم .تا دو سه سال اینده که بهش فکر نمیکنم.در حال حاضر خیلی غصه پسرمو میخورم که دل بسته بود و اذیت شد.تنها ارزویی که بارها به زبون اورد داشتن برادر بود که اونم...ممنون میشم اگر دکتر حاذقی رو میشناسین معرفی کنین گرچه دکتر خودم هم خوب و از دکترهای بیمارستان صارم بود اما برای من جواب نداد.تعریف حنتوش زاده رو خیلی شنیدم ..

2731
امیدوارم .تا دو سه سال اینده که بهش فکر نمیکنم.در حال حاضر خیلی غصه پسرمو میخورم که دل بسته بود و اذ ...

باز جای شکرش هست که شما بچه دارین خدا سلامتشون کنه و برا همدیگه نگهتون داره غصه نخورین انشالله سالم و یلامت باردار میشین . من تبریز هستم تو تبریز برای سقط و بارداری پر خطر معمولآ میرن پیش دکتر فرزدی و تقوی 

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
باز جای شکرش هست که شما بچه دارین خدا سلامتشون کنه و برا همدیگه نگهتون داره غصه نخورین انشالله سالم ...

قربونت عزیزم الهی شما هم خیلی زود یه فرزند سالم و صالح نصیبت بشه.ممنون از راهنماییت من تهرانم.

دکار بهم گفت برو هر وقت حومله شدی زود بیا. بعد هم باید هر روز آسپرین بخوری. دیگه چیزی نگفت بهم. الان ...

عزيزم منم از تبريزم

مشكل ايمني و انعقادي هم دارم

دكتر شما كيه؟

ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ ** ..... ** أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ وَ یَجْعَلُكُمْ خُلَفاءَ الْأَرْضِ أَ إِلهٌ مَعَ اللَّهِ قَلِیلاً ما تَذَكَّرُونَ ** ..... ** الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ **
2740

سلام خانوما

من یه سقط داشتم که بچه اول قلب داشت و بعد تو هفته ۸ قلبش ایستاده بود. دکتر هیچ آزمایشی نداد و گفت لازم نیست و احتمالا نقص کروموزومی جنین بوده و...

الان دوباره باردارم و غربالگری اول رو هم رفتم و همه چیز خوب بوده الحمدلله.

این روزا مطلبی خوندم درباره مشکل انعقاد خون.

آیا ممکنه من مشکل انعقاد خون داشته باشم و این بچه هم برام نمونه؟ میدونین سقط بخاطر انعقاد تو هفته های چند اتفاق میافته؟

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟

سلام عزیزم

ظاهرا منم مشکل شمارو دارم

میشه بگید دقیقا مشکل انعقادیتون چی بود؟

واسه من فاکتورهای خونی و فاکتور فون ویلبراند و فاکتور ۸ و ... مشکل داشت

واسه شوهرت هم آزمایش نوشت؟؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
من بعد از یک سقط و بعد از گذشت دوسال از اون تاریخ هفته پیش پسر ۲۳ هفته ایم رو از  دست دادم با و ...

عزیزم مشکلت چی بود

الان باردار نشدی؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
سلام خانوما من یه سقط داشتم که بچه اول قلب داشت و بعد تو هفته ۸ قلبش ایستاده بود. دکتر هیچ آزمایشی ...

بد به دلت راه نده 

علایم داره

مثل خون دماغ شدید

خونریزی شدید

کبودی های شدید بی دلیل

درد مفاصل بی دلیل و...

به جای نگرانی توکل به خدا کن و علایم خطر رو که توی همه بارداری ها ممکنه اتفاق بیوفته جدی بگیر

عزیزم مشکلت چی بود الان باردار نشدی؟

مشخص نشد با وجود اینکه اسپیرین و امپول سلسکسان و لنفوزیت تراپی انجام دادم در نهایت گفتن شاید مشکل ژنتیک باشه که باید ازمایش و اینا داد که من دیگه دنبالش نرفتم

مشخص نشد با وجود اینکه اسپیرین و امپول سلسکسان و لنفوزیت تراپی انجام دادم در نهایت گفتن شاید مشکل ژن ...

این لتفوزیت تراپی رو توی همین سایت شنیدم قدیمی شده

درتواست دوستی بده توی پی وی بهت بگم پیش کی بری