2733
2734
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

| مشاهده متن کامل بحث + 62963 بازدید | 177 پست
البته من توکل حاملگی هم امپول زدم هم اسپرین خوردم

سلام ببخشید میتونم بپرسم شما توی بارداری دومتون هم امپول و اسپرین استفاده کردید؟ و اینکه اسم امپولتون چی بود؟ ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

سلام ببخشید میتونم بپرسم شما توی بارداری دومتون هم امپول و اسپرین استفاده کردید؟ و اینکه اسم امپولتو ...

من تصادفا پیامتون رو خوندم. تا اون دوستمون بخواد جواب بده ، من براتون کامنت می ذارم

این آمپول ها یا هپارین هستن یا انوکساپارین ( کلگزان)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تصادفا پیامتون رو خوندم. تا اون دوستمون بخواد جواب بده ، من براتون کامنت می ذارم این آمپول ها یا ...

ببخشید میشه بپرسم با کدوم آزمایش میتونیم بفهمهم مشکل انعقادی داریم. منم قبلا دو بار سقط داشتم.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2728
آره.حالا برا منم به اصرار من دکتر آزمایش رو نوشت.همش می گفت الان سقط زیاد شده دو تا سقط طبیعی هست.دع ...

عزیزم اگه دوبار سقط داشتی و مشکل انعقاد خون داری آسپرین به تنهایی جواب نمیده حتما باید کنارش آنوکسپارین هم بزنی وگرنه بازم سقط میشه

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
2740
ببخشید میشه بپرسم با کدوم آزمایش میتونیم بفهمهم مشکل انعقادی داریم. منم قبلا دو بار سقط داشتم.

بگین ازمایشات کامل انعقادی و ایمنی مربوط به سقط مکرر رو برام بنویس

عزیزم اگه دوبار سقط داشتی و مشکل انعقاد خون داری آسپرین به تنهایی جواب نمیده حتما باید کنارش آنوکسپا ...

دکار بهم گفت برو هر وقت حومله شدی زود بیا. بعد هم باید هر روز آسپرین بخوری. دیگه چیزی نگفت بهم. الان من چیکار کنم 😢

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
من یه سوال مهم دارم لیلا جون پیام دوستی دادم .خواهش میکنم قبول کنید میخوام خصوصی بپرسم‌

عزیزم ببخشین الان دیدم پیامتون رو. قبول کردم

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
سلام منم تازه فهمیدم این مشکل رو دارم منم دوتا سقط داشتم

سقطهای شما در چند هفته بود؟جنین بود؟من تو هیچ کدوم نفهمیدم جنین هست یا نه خیلی زود یقط شد

دکار بهم گفت برو هر وقت حومله شدی زود بیا. بعد هم باید هر روز آسپرین بخوری. دیگه چیزی نگفت بهم. الان ...

دکترا رو ول کن برای اونا مهم نیست تو چندتا بچه از دست بدی.کلا 700 یا 800 تومن میشه آزمایشاتت.برو اول آز بده بعد باردار شو.من اونقدر دکتر عوض کردم تا یکی که محتاط بود قبل بارداری همه رو نوشت وبا وجود سالم بودنم بازم امپول انوکسپارین داد.