2737
2739
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

| مشاهده متن کامل بحث + 63061 بازدید | 177 پست
من بعد از یک سقط و بعد از گذشت دوسال از اون تاریخ هفته پیش پسر ۲۳ هفته ایم رو از  دست دادم با و ...

سلام عزیزم منم سقط داشتم. خواستم ببینم چرا با وجود مصرف اسپرین و امپول باز سقط شد؟ ؟؟

ممنون میشم کامل راهنماییم کنی

از بهونه هات قوی تر باش.... نذار رؤیاهات در حد رؤیا بمونن  
سلام عزیزم منم سقط داشتم. خواستم ببینم چرا با وجود مصرف اسپرین و امپول باز سقط شد؟ ؟؟ ممنون میشم کا ...

مشکل ایمنی داشتم ...بدنم جنین رو خطر میبینه و از بین میبره ...باید سرم و قرص پردینوزولون مصرف کنم دوران بارداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من سه تا سقط داشتم چهارمین حاملگی رو امپول هپارین زدم خداروشکر موند الانم دوتا بچه دارم

عزیزم بچه دومتون رو هم از دارو و امپول استفاده کردید

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
مال منم تو هفته 6 قلبش نزد و رشد نکرد اولین سقطم بود,دکتر میگه اولین سقطت هست نیازی به ازمایش نیست!!

سلام هزیزم به سلامتی بارداری؟من تو 10 هفته سقط. داشتم ...میگی بعد از سقطط بالاخره ازمایش دادی مشکلت چی بود ؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2728
انشالله همین روزا تیکر بارداری میزنی 🙏🙏بیمه تکمیلی دارم ولی اینجور مواقع هزینه مهم نیست اگر هم مهم ...

سلام عزیزم بالاخره ازمایش دادی مشکل چی بود؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلام هزیزم به سلامتی بارداری؟من تو 10 هفته سقط. داشتم ...میگی بعد از سقطط بالاخره ازمایش دادی مشکلت ...

نه آزمایش ندادم پیش سه تا دکتر رفتم گفتن احتیاجی به ازمایش نیست چون اولین سقطت بوده 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
نه آزمایش ندادم پیش سه تا دکتر رفتم گفتن احتیاجی به ازمایش نیست چون اولین سقطت بوده 

من چون سنم بالا هست و با ای وی اف باردار شدم و سقط کردم بهتره انجام بدم اما متاسفانه دکتر ها نمینویسن 

من چون سنم بالا هست و با ای وی اف باردار شدم و سقط کردم بهتره انجام بدم اما متاسفانه دکتر ها نمینویس ...

خب شما بگو من میخوام انجام بدم تا برات بنویسن اخه چون با ای وی اف بوده باید بیشتر اهمیت بدن

2740
من چون سنم بالا هست و با ای وی اف باردار شدم و سقط کردم بهتره انجام بدم اما متاسفانه دکتر ها نمینویس ...

چند سالتونه؟

اره بعضی دکترها یک سقط رو بررسی نمی کنن

لیست ازمایشها رو بده یک دکتر برات بنویسه

خب شما بگو من میخوام انجام بدم تا برات بنویسن اخه چون با ای وی اف بوده باید بیشتر اهمیت بدن

ای بابا لیلا جون دکتر خودم گفت 2 سقط و بیشتر باید برم یه دکتر دیگه بنویسه

ای بابا لیلا جون دکتر خودم گفت 2 سقط و بیشتر باید برم یه دکتر دیگه بنویسه

برو پیش همون دکترت بگو من دلم میخواد ازمایش رو انجام بدم نمیدونم چرا دکترها زور میگن به ادم 

سلام مامانا ممنون میشم راهنماییم کنین من اسپرین میخوردم هماتوم زدم دوتا لخته ایجاد شد ی هفته بستری شدم خطرناک شده بود خلاصه اسپرین و قطع کردن تا لخته جذب بشه  الان فاکتور انعقاد خونم بالاست خطرناکه؟نرمال ۴۰۰ بود من ۵۰۰ و خورده ای شده جوابم 

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش

من عزیزم 

یه نه هفته ای سقط داشتم

امپول هپارین

و قرص آسپرین ASA

دوتا پسر خیلی خوشگل دارم ده ساله و یک ساله

نگران نباش 

تو هم مامان میشی

بهشت زیر پای مادران است

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
2706