2737
2739
عنوان

بارداری با مشکل انعقاد خون

| مشاهده متن کامل بحث + 62941 بازدید | 177 پست
به نظرم دکترا درحق من نامردی کردن نباید وای میستادن تا سه تا سقط کنم تازه بیان امپول برام بنویسم ،مت ...

الان منم پیش چهارتا دکتر رفتم میگم واسم ازمایش انعقاد و اسپرم و.... بنویسید هیچ کدوم ننوشتن میگن سقط اول رو پیگیری نمیکنیم خب به اونا چه من میخوام پیگیری کنم 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
بد به دلت راه نده  علایم داره مثل خون دماغ شدید خونریزی شدید کبودی های شدید بی دلیل درد مف ...

یعنی قبل بارداری هم این غلائم رو داشته باشی ممکنه مشکل انعقادی داشته باشی؟ من یه سقط داشتم دکترا واسم ازمایش نمینویسن میگن سقط اول طبیعیه ولی خودم دلم میخواد ازمایش انعقاد و انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی قبل بارداری هم این غلائم رو داشته باشی ممکنه مشکل انعقادی داشته باشی؟ من یه سقط داشتم دکترا واس ...

اگه هزینش برات مهم نیست یا بیما تکمیلی داری حتما بده

فاکتورهای انعقادی و پروتیین ها و ....

توی همین سایت سرچ کنی میاد

پروتیین اس و سی و فاکتور های خونی مثلا ۸ و ۱۱ و پلاکت و ...

من همه رو چک کردم دکترا برام قطره چکونی مینوشتن اما بالاخره همه رو دادم و خداروشکر من مشکلی نداشتم دیگه نمیدونم امید به خدا

برام دعا کن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
اگه هزینش برات مهم نیست یا بیما تکمیلی داری حتما بده فاکتورهای انعقادی و پروتیین ها و .... توی همی ...

انشالله همین روزا تیکر بارداری میزنی 🙏🙏بیمه تکمیلی دارم ولی اینجور مواقع هزینه مهم نیست اگر هم مهم باشه ازمایس بدی بعد باردار بشی بع صرفه تره تا باردار بشی و سقط بشه بعد ازمایش بدی من دوماه باردار بودم یه تومن هزینه دارو و شیاف و ویزیت دکترم شد اون موقع میگفتیم فدای سر کوچولو ولی کوچولو نموند و رفت...الانم بدون ازمایش باردار بشم باز خدایی نکرده نمونه الکی هزینه دارو و...شده باید برم پیش پنجمین دکنر ببینم قبول میکنه واسم بنویسه 

2731
انشالله همین روزا تیکر بارداری میزنی 🙏🙏بیمه تکمیلی دارم ولی اینجور مواقع هزینه مهم نیست اگر هم مهم ...

من باردارم عزیزم اما تیکر ندارم

برامون دعا کن سالم و سلامت بیاد بغلمون نمیتونم ناراحتی شوهرمو ببینم التماس دعا

آره من فقط سونو قلب و ویزیت دکتر و داروهام ششصد شد حالا هزینه های قبلش که ویزیت و سونو فولیکول و دارو و... پرداختم بماند

پیش دکتر خوب برو حتما که حرف حساب بزنه

دکتر خیلی مهمه خیلی 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
من باردارم عزیزم اما تیکر ندارم برامون دعا کن سالم و سلامت بیاد بغلمون نمیتونم ناراحتی شوهرمو ببینم ...

انشالله به سلامتی بدنیا میاد...هیچقت غم نبینی عزیزم 🙏🙏

انشالله به سلامتی بدنیا میاد...هیچقت غم نبینی عزیزم 🙏🙏

ممنونم عزیزم🙏💖

ان شالله خدا به شماهم نی نی سالم و صالح بده

من سر دومی آمپولم زدم باز بچمو از دست دادم باید دوز آمپولمو بالا میداد

منم دوبار سقط کردم. الانم دارم امپول میزنم. ببخشید شما چه امپولی میزدین؟؟دوزش چقدر بود؟؟تو چند ماهگی اتفاق افتاد؟؟

2738
انشالله همین روزا تیکر بارداری میزنی 🙏🙏بیمه تکمیلی دارم ولی اینجور مواقع هزینه مهم نیست اگر هم مهم ...

سلام عزیزم. خب برو دکتر بگو دویاسه تاسقط داشتی تابرات بنویسه حتماکه نباید بگی یکی بوده میبینی که یکیو میگن مهم نیست. بگو هفته های اول طبیعی سقط شده وکورتاژ نکردم واین حرفادیگه. تاواست ازمایش ژنتیک بنویسه منم همین مشکلو داشتم سه بارسقط کردم میگفتن طبیعیه یاکمبودویتامین دی وایناس این اخری برام ژنتیک نوشت مشخص شد مشکل انعقادیه الانم باردارم اسپرین میخورم وامپول میزنم خداروشکر قلبشم میزد❤

الهم صل علی محمد وال محمد
سلام عزیزم. خب برو دکتر بگو دویاسه تاسقط داشتی تابرات بنویسه حتماکه نباید بگی یکی بوده میبینی که یکی ...

خدا روشکر که نی نی سالمه عزیزم,,والا چی بگم ؟ همسرم خیلی مقاومت میکنه میگه فعلا پیگیر نشو میگه فکرهای بد نکن 

خدا روشکر که نی نی سالمه عزیزم,,والا چی بگم ؟ همسرم خیلی مقاومت میکنه میگه فعلا پیگیر نشو میگه فکرها ...

ممنون عزیزم. حتمابرو دکتر همینوبگو برات ازمایش بنویسه هزینه هاش زیادنمیشه من ازمایشگاه خصوصی بردم نزدیک یک ودویست شد اگه دولتی ببری خیلی کمترمیشه. حرف مردا نبایدتوجه کرد منم شوهرم میگف بیخیال خانوم بچه میخای چیکار.

.انشالله یه نی نی سالم خدابهت میده ایندفه

الهم صل علی محمد وال محمد
ممنون عزیزم. حتمابرو دکتر همینوبگو برات ازمایش بنویسه هزینه هاش زیادنمیشه من ازمایشگاه خصوصی بردم نز ...

ممنونم عزیزم 

دکترا رو ول کن برای اونا مهم نیست تو چندتا بچه از دست بدی.کلا 700 یا 800 تومن میشه آزمایشاتت.برو اول ...

سلام ،ببخشید یه سوال داشتم ،دکتر برام آزمایش آنعقادی نوشته ،دو بار سقط داشتم ،خیلی دکتر رفتم تا توی رویان برام این آزمایش رو نوشت،میشه اسم دکترتون رو بگید ممنون میشم