2737
2734
عنوان

بیاید بگید چه کنم با سیاستای سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اتوبوس بره چقدر تو راه بمونه خسته و کوفته

مگه زنه که شب خطر داره

با ماشین خودتون بره یا دربست بگیره یا آژانس خب

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2742
بیمارستان جای بچه نیست. اگه بابچه میرید توماشین بشینه نوبتی عیادت کنید

اصلا بچه رو راه نمیدن

تو لابی میشینه منتظر

یکی یکی بشینن تو لابی بچه رو هم نگه دار ملاقات هم انجام بشه

2738
با اتوبوس بره چقدر تو راه بمونه خسته و کوفته مگه زنه که شب خطر داره با ماشین خودتون بره یا دربست ب ...

چون تهران نیستن و شب رو خطر داره گفتم با اتوبوس که خیالم راحت باشه

چون جاده شمال خطرناکه تو شب و مسیرش اکثرا مه شدید داره تو زمستون

اصلا بچه و خودت نرین😑

اما دیگه شوهرت میگه برم

بگو آره وظیفه ته برو داداشته

خدایی نکرده یه اتفاقی براش بیفته یه عمر پشیمونی میمونه

داییم میگه تو خونشون بیماری هست چون برادرشوهرم اونجا بوده و اصلا دخترمو نبرم و دخترمم بدون من شب جای ...

چندوقتشه بچه؟

اگه شوهرت بعدا سرکوفت نمیکنه

خودت عذاب وجدان نمیگیری

اوناقیافه نمیگیرن

تلافیش سرت درنمیاد

نرو😒

عاشق خدایی هستم که میدونه گناهکارم ولی بازم دوستم داره❤

من داداش خودمم بود نصف شب نمیرفتم 

شوهرتونم تصمیم خودشه اما اصلا من که عقلم اجازه نمیده نصف شب ماشین بردارم اونم تو این جاده های پر خطر و برم یه سر بیمارستان و بیام 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

چقدر شرط. و.شروط میذاری که شوهرت بره برادرش رو ببینه...وایسا من تصمیم بگیرم...وایسا کارت تموم شه...با ماشین نرو...با اتوبوس برو...

والا سیاست من یکی که میگه اگر هم نگران حال برادرش نیستی حداقل برای جلب نظر شوهرت باید تظاهر کنی که نگرانشونی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706