2733
2734
عنوان

خودکشی ناموفق

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 60 پست
مگه خودکشی ها همه یه دلیل دارن؟

هر دلیلی داشته باشه فرقی نداره.اخه ادم عاقل ک جون خودشو، عمری ک خدا داده رو  یهویی ازبین نمیبره.. خودکشی قابل بخشش نیست.از کجا معلوم ادم خودکشی بکنه اون دنیا هزار برابر بخاطر این گناه عذاب نبینه. همه مشکل داریم.همه.خودکشی راهش نیست

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش مهم نیست مهم اینه که طرف نشون داده اینقدر ضعیفه که از پس مشکلاتش برنمیاد و ارزش زنده موندن رو ...

عزیزم یه کم ملایم تر بعضیا افسردگی شدید میگیرن یا تحملشون کمه همه که روحیه قوی ندارن

2731
چرا این سوالو میپرسی؟

از لحاظ روانشناسی میخوام ببینم برخورد افراد جامعه با یه نفر که خودکشی می کنه چیه. برای 

راهنمایی افراد افسرده و خانواده ها به منظور نشاط و سلامتی هموطنان و داشتن فردایی بهتر

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

من یکی از نزدیکان خودم رو دیدم اطرافیانش بشدت جا خوردن از حساسیت شدید ایشون و کمکش کردن سلامتش رو بدست بیاره و تو رفتار خودشون هم تجدید نظر کردن 

یارب نظر تو برنگردد , برگشتن روزگار سهل است

من خودکشی هایی که شنیدم همه شون موفق بودن...ولی همیشه اون فرد سرزنش کردن و همه تقصیر هارو گردن اون انداختن...مثلا تابستون همسایه دوستم یه خانمی که یه دختر داشت و یه پسر هشت ماهه تو شکمش خودکشی کرد...همه پشت سرش حرف میزدن و شوهرش همش از زنش بد میگفت...خوب اون زن بدبخت به کجا رسیده بود که اون شرایط دست به چنین کاری زده...من که تا چند روز حالم بد بود:-(:-(:-(

2738
برای چی میپرسی استارتر؟

کمک به افراد افسرده و راهنمایی خانواده ها. همونطور که میدونید افسردگی بیماری قرن هست و اتفاقا ایران هم یکی از افسرده ترین کشورهاست

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

ی دوستی داشتم خودکشی کرد خانوادش ی مدت تحویلش گرفتن تا خوب شه دوباره روز از نو روزی از نو

حتی براش حرف دراوردن چون ب ا ک ر ه نبود خودکشی کرده  

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 
ی دوستی داشتم خودکشی کرد خانوادش ی مدت تحویلش گرفتن تا خوب شه دوباره روز از نو روزی از نو حتی براش ...

واقعا نبوده یا حرف دراوردن؟

ی دوستی داشتم خودکشی کرد خانوادش ی مدت تحویلش گرفتن تا خوب شه دوباره روز از نو روزی از نو حتی براش ...

اره راس میگی...نمیدونم چرا هر کی خودکشی میکنه فکر میکنن بخاطر یه پسر کثافط بوده😞

2706