2733
2739
عنوان

خودکشی ناموفق

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 60 پست
کمک به افراد افسرده و راهنمایی خانواده ها. همونطور که میدونید افسردگی بیماری قرن هست و اتفاقا ایران ...

من دید بدی ندارم و نظرم راجع به کسی که خودکشی کرده هم تغییر نمیکنه چون حتما خیلی تحت فشار بوده 

خب از کجا میخوای بفهمی که طرف میخواد خودکشی کنه بری کمکش کنی؟؟؟

خب بعد از مراجعه به مطب روانشناس کمی که باهاش حرف بزنی معلوم میشه. بعضی ها هم که همراه با خانواده هاشون مراجعه می کنن به خاطر خودکشی ناموفق

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نبوده یا حرف دراوردن؟

فکر نکنم در این حد بوده باشه ولی میدونم با دوتا پسر همزمان دوس بود ک پسرا فهمیدن و تهدیدش کردن خیلی ادمای ناجوری بودن😕

تیکر ب وقت لاغری😅😆 میخوام 12کیلو کم کنم😑 
2731
من دید بدی ندارم و نظرم راجع به کسی که خودکشی کرده هم تغییر نمیکنه چون حتما خیلی تحت فشار بوده 

ای کاش توجه بشه. بله، کمبود محبت هست که بعدا منجر به عدم اعتماد به نفس میشه. شخص مدام خودش رو با اطرافیان و یا حتی شخصیت های معروف و موفق مقایسه می کنه. مقایسه کوبنده ست

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

من خودم .

سرزنش شدم.پشیمان شدم.اما همیشه آرزوی مرگ طبیعی داشتم

گاهی آدم به جایی میرسه که هیچ راهی نداره.فقط دلش میخواد همه چیز تموم شه.

امیدوارم هیچ کس به این مرحله نرسه.فکر نکنین چون به کسی گفتن بالای چشمت ابروی خود کشی میکنه.

جبر زندگی

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
من خودم . سرزنش شدم.پشیمان شدم.اما همیشه آرزوی مرگ طبیعی داشتم گاهی آدم به جایی میرسه که هیچ راهی ...

میشه بپرسم چندسالتونه؟ زمانی که اقدام کردین برای خودکشی، مجرد بودین یا متاهل؟ چندساله بودین؟ اگر مجرد بودین ازدواج کردین؟ و برخورد همسرتون چی بود؟

2740
اره راس میگی...نمیدونم چرا هر کی خودکشی میکنه فکر میکنن بخاطر یه پسر کثافط بوده😞

خب ظاهرا اینجا به خاطر دو تا پسر کثافط بوده عزیزم

من تشخیص افسردگی شدید میدم برا اون طرف چیز دیگه به ذهنم نمیرسه تنهافردی که افسردگی داره افکار خودکشی میاد ذهنش و اخرشم عملی میکنه فرد عادی نمیتونه

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

17 سالم بود .و متاهل

یک سال از ازدواجم میگذشت یک سال عذاب و بدبختی.از روز سوم عقدم فهمیدم شوهرم قصد ازدواج نداشته به اصرار خانوادش ازدواج کرده و پشیمون.خیلی عذابم داد.

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
هرکس افکار خودکشی داره آنلاین تست افسردگی بک بده خودش ببینه نتیجه رو

بله و ما به دنبال راه حل هستیم. باید جدی تر برخورد بشه با این موضوع. شخصی که افسردگی داره با دادن تست افسردگی بر شدت افسردگیش اضافه میشه و با فهمیدنش بدتر سعی در پنهان کردن موضوع داره برای فرار از برخورد احتمالی اطرافیان

2706