2737
2739
عنوان

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10451 بازدید | 317 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نقش کی رو مگه باید دیگه بازی کنه ؟

منظورم همون تیپ و شخصیت خودشه

حامد بهداد تو مصاحبه هاش همون شکل بازیاشه...مخصوصا دوربین مخفیه که زد تو گوشه اقائه خخخ

فقط یه تیپ رو بلدن بازی کنن

نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه

2728

میگن اگه به حامد بهداد نقش یه گلدون کنار پنجره هم بدن بازی کنه اون گلدون یه گلدون عصبی ناراحته که از بیماری اسکیزوفرنی شدید رنج میبره

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2738
بنظرم بهترین بازیگر زن طناز طباطبایی و مهربون ترینشون مهرانه مهین ترابی بقیشون زیاد باهاشون حال نمیک ...

طناز تو رخ دیوانه و هیس دخترها و خشم و هیاهو خیلی خوب بازی کرد دوسش دارم

خدایا مررررسی که هرچی آرزو کردم دیگران بهش رسیدن!  
منظورم همون تیپ شخصیت خودشه حامد بهداد تو مصاحبه هاش همون شکل بازیاشه...مخصوصا دوربین مخفیه که زد ت ...

حامد و تو سریال کیمیا یادته؟ نقش جهان ارا با اینکه کوتاه بود خوب بازی کرده بود چون دیوونه بازی بهش میاد بیشتر یه مدل نقش بهش پیشنهاد میشه وگرنه بازیگر تواناییه

منظورم همون تیپ شخصیت خودشه حامد بهداد تو مصاحبه هاش همون شکل بازیاشه...مخصوصا دوربین مخفیه که زد ت ...

بله بله من مخالفم با اینکه درست میگید 

(مثلا من فراستیم 😁)

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706