2737
2739
عنوان

از کدوم بازیگر بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10454 بازدید | 317 پست

ولی عاشششششششششق هدیه تهرانی ام .معصوم وبی حاشیه  

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

من فیلم و از رو بازیگرش انتخاب میکنم اگر بازیگراش خوب نباشن وقت هدر نمیدم

بازیگرای مورد علاقم هومن سیدی و حامد بهداد و بابک حمیدیان و پرستویی و نوید محمدزاده

نگار جواهریان و فاطمه معتمد آریا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه نگم شریفی نیا و باندش دق میکنم چرا نمیگذاری بگم شریفی نیا و سحر قریشی و اینا

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2740
نوید محمد زاده هم بازیگر نیس فقط نقش خودشو خوب بازی میکنه مثل حامد بهداد

نقش کی رو مگه باید دیگه بازی کنه ؟

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
صدایی نیوشا ضیغمی. ای رو اعصابمه. بازیش هم خیلی ضعیفه.فقط صورتش نازه آون هم چون شبیه هم هستیم.خخخخخخ ...

واقعا باید یه برنامه تهیه کنن به هشتاد میلیون ایرانی توضیح بدن این نیوشا ضیغمی وسحر قریشی وترلان پروانه ...برا چی بازیگر شدن ویه ملتو از سردرگمی دربیارن  

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

نگار جواهریان بازیگر محبوب من بود توی حوض نقاشی فک میکردم آخر بازی رو پیاده کرده. اما اومد تو خندوانه لحن حرف زدن و حرکاتشو که دیدم پی بردم که تو اون فیلم خود واقعیشو بود نه نقش و رول😐

2706