2733
2739
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 337732 بازدید | 6565 پست
شما پریود میشدین ؟فقط خشکی واژن داشتین؟

اوایل فقط با دارو پریود میشدم بعدش نامنظم بود دو یا سه ماه مرتب پری میشدم بعد دو سه ماه نمیشدم

ولی اگنوگل رو که مصرف میکنم خوب بود

خشکی واژن داشتم عصبی و تندخوبودم هیچ هیچ تمایلی به رابطه نداشتم و خیلی بی احساس بودم و .... 

سلام.من این ماه ویتاگنوس رو استفاده کردم.پنج روزه پریودم عقب افتاده.علایم پریود هم اصلا ندارم قبلا منظم بود نهایتا یکی دو روز جلو یا عقب میشد.صورتمم پر جوش های هورمونی دردناک شده.بی بی هم زدم منفی بودم.نمیدونم چه کنم؟فعلا قرص رو از دیشب قطع کردم تا پریود بشم.حس نمیکنم باردار باشم چون علامت خاصی ندارم.من شنیده بودم ویتاگنوس پریود رو جلو میندازه.نمیدونم زعفران و چیزای گیاهی بخورم که پریود بشم یا نه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من از وقتی ویتاگنوس میخورم درد و خونریزی پریودم خیلی بهتر شده ولی این ماه پریودم مثل قبلا درد ...

میگن خون مونده در بدنه و خوبه که دفع بشه و خون جدید جایگزین بشه 

پسته 

مویز خرما شیره انگور بخور 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2731
شما هم یایسگی زودرس گرفتین؟؟الان درمان شدین؟؟چی خوردین که خشکی واژن برطرف شد؟؟؟

ویتاگنوس خشکی رو برطرف می کنه

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سلام خانما، میشه لطفا به من بگین که اگه ویتاگنوس و شروع کنم واسه پایین آوردن هورمون اف‌اس‌اچ، بعد از ...

سلام 

من تجربه ای ندارم

سلام.من این ماه ویتاگنوس رو استفاده کردم.پنج روزه پریودم عقب افتاده.علایم پریود هم اصلا ندارم قبلا م ...

نه نخور 

قرص رو چه مدت خوردی؟ 

من دیروز که روز سوم پریودم بود رفتم سونو،همه چی اوکی بود😊تنبلی تخمدانم خوب شده....بسی خوشحالم

الحمدلله رب العالمین 

ما هم خوشحالیم 

2740
نه نخور  قرص رو چه مدت خوردی؟

ویتاگنوس نخورم؟من از چهارم پریودم شروع کردم.۱۴ آبان موقع پریودم بود.ولی هنوز هیچ علامتی از پریود ندارم.بی بی هم ۱۷هم زدم منفی بود.البته علامتی از بارداری هم ندارم.ولی نشونه های تنبلی تخمدان دارم. فعلا ویتاگنوس رو قطع کردم هر وقت پریود شدم دوباره شروع کنم.میخواستم امپول پروژسترون بزنم که شوهرم گفت بدون دکتر رفتن حق نداری.نمیدونم چه کار کنم.منتظر بمونم؟

فقط ویتاگنوس خوردی؟ چند ماه؟ چیکارا کردی خوب شدی

من از اول مرداد شروع کردم دقیقا.در کنار قطره هر روز پیاده روی کردم بین ۳۰تا ۴۰ دقیقه(البته الان قطعش کردم،جاش میرم کلاس ورزش)،ترشی و لبنیات و مرغ و روغن مایع(فقط روغن حیوانی و زیتون...)و شیرینی رو چند ماه نخوردم اصلا...