2737
2739
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 339118 بازدید | 6565 پست
مرسی گوجه جوان که جواب دادی من بعد یک هفته لک بینی داشتم تا 2 روز بعد کامل پریود شدم

شما لک بینیتون برای چی بود؟ ویتاکنوس چندماهه میخوری

من ماه اول خوردم لک بینی داشتم چهار روز بعدش پری شدم اونم روز ۲۱ پری شدم

نمیدونم اون تو چه خبره !!!! تازه درد تخمدانم داشتم تو لک بینی هیچوقت تا حالا اینطوری نبودم 

من سه چهار روز لک بینی کم داشتم روز ۲۱ پریود شدم . هیچوقت سابقه نداشته. نمیدونم بازم این قرصو بخورم ...

با کمترین دوز بعد از تموم شدن پریود شروع کن 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اکر این قرص رو مصرف نمیکنیم، نمیشه تو این تاپیک بمونیم؟؟ من دوساله منتظرم ولی هیچ مشکلی هم ن ...

سلام گلم 

شما احتمالا استرس زیاد داری 

منم تقریبا بی دلیل بچه دار نمی شدم ولی حالا دو تا بچه دارم ان شاءالله شما هم میشی 

تا هر وقت این تاپیک به دردت میخورد بمون 

20صفحه اول تاپیک رو بخون 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
اونایی ک لتروزول استفاده کردن روش مصرفش چطوره؟ 

لترزول رو ترجیحا با ویتاگنوس نخور 

پیاز درمانی رو حداقل 3 دوره ادامه بده 

تو 20 صفحه اول تاپیک هست

2742
ممنون ولی بعداز چهار سال این ماه ترشحات نرمالی داشتم امروز هم سونو دادم فقط اگنوگل و ویتاگنوس مصرف ...

خوب اوضاعت خوبه 

به دکتر گفتی ویتاگنوس میخوری؟ 

ممنون ولی بعداز چهار سال این ماه ترشحات نرمالی داشتم امروز هم سونو دادم فقط اگنوگل و ویتاگنوس مصرف ...

ده روز بخور اگر میخوای بچه دار بشی حتما اقدام منظم داشته باش ان شاءالله مامان بشی

شما لک بینیتون برای چی بود؟ ویتاکنوس چندماهه میخوری من ماه اول خوردم لک بینی داشتم چهار روز بعدش پر ...

سونو نمیری؟

2740
خوب اوضاعت خوبه  به دکتر گفتی ویتاگنوس میخوری؟

نه دکترم از اوناست که طب سنتی قبول نداره

خیلی باسواد و با تجربه س و علم جدید رو کامل قبول داره ولی سنتی رو نه

این قرص ها عالین

وقتی شدید گر گرفتی داشتم و اعصابم بهم ریخته بود و بدنم خشک خشک بود اگنوگل که میخورم قشنگ تغییر میکردم و بهتر میشدم

البته خشکی واژنم خیلی طول کشید تا بهتر شدم

شما لک بینیتون برای چی بود؟ ویتاکنوس چندماهه میخوری من ماه اول خوردم لک بینی داشتم چهار روز بعدش پر ...

سلام منم ماه اول بود ویتاگونس میخوردم برای تنطیم پریودیم ، یک هفته تاخیرداشتم بعد 2 روز لکه بینی بود بعد 2 روز دیگه کامل پریود شدن ،، منم خیلی درد تخمدان داشتم

بچه ها من از وقتی ویتاگنوس میخورم درد و خونریزی پریودم خیلی بهتر شده ولی این ماه پریودم مثل قبلا دردناک بود و پر از لخته...کسی میدونه لخته زیادی موقع پریود برا چیه؟؟

نه دکترم از اوناست که طب سنتی قبول نداره خیلی باسواد و با تجربه س و علم جدید رو کامل قبول داره ولی ...

شما هم یایسگی زودرس گرفتین؟؟الان درمان شدین؟؟چی خوردین که خشکی واژن برطرف شد؟؟؟

سلام خانما، میشه لطفا به من بگین که اگه ویتاگنوس و شروع کنم واسه پایین آوردن هورمون اف‌اس‌اچ، بعد از اینکه قطع کنم بازم هورمون میره بالا یه پایین میمونه؟ و اینکه چه مدت باید مصرف کنم تا هورمون اف‌اس‌اچ پایین بیاد؟ خیلی ممنون 

شما هم یایسگی زودرس گرفتین؟؟الان درمان شدین؟؟چی خوردین که خشکی واژن برطرف شد؟؟؟

بله در 35 سالگی

دارو زیاد خوردم ونتیجه ای نگرفتم ولی قرص ویتاگنوس و اگنوگل رو تقریبا همیشه مصرف میکردم ماه قبل هم برای اولین بار آمپول اچ سی جی زدم و دکترم نتیجه آزمایشم که خوب بود رو قبول نکرد گفت اثر آمپوله ولی این ماه قرص ها رو دوتاکردم تا 15 پریودی به توصیه گوجه جان دیگه نخوردم چون دکترم برام تکرار آزمایش رو نوشته ولی این ماه ترشحاتم عالی بود بعد 4 سال بلاخره حس کردم بهتر شدم  

2706