2733
2734
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 340486 بازدید | 6567 پست
جای نگرانی نیست  لکه بینی تخمگ گذاری صورتی کم رنگ  لکه بینی لانه گزینی هم یا قهوه ایه پر ...

خیلی خیلی ممنون. من مجردم. روز ۱۷ لک بینیم زیاد شد دل درد هم داشتم یه خورده . اما ۱۸ و ۱۹ یه دونه کمرنگ دیدم. ببخشید واضح میگم. اما امروز فعلاااااا چیزی نشده. دیگه ویتاگنوسو قطع کردم ببینم چی میشه. مرسی از جوابتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله  از روز  5 پری شروع کن به خوردن روزی 1 عدد تا وقتی که دوباره پریود بشی

سلام میشه لطفا کمکم کنید

دکتر برام تکرار آزمایش های هورمونی ال اچ و اف اس اچ نوشته و گفت نباید داروی هورمونی مصرف کنی حالا من موندم خوردن ویتاگنوس و اگنوگل قطع کنم

لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه

2731

بچه ها من تقریبا دوماهه اگنوگل مصرف میکنم وهنوزپریودنشدم دکتربرام امپول وقرص های هورمونی نوشت وگفت آگنوگل هم بخوراشکال نداره من دیشب امپولو زدم ولی قرص اگنوگل رونخوردم بنظرتون چیکارکنم اگنوگل رو با هورمونی بخورم یا نه کسی تجربه داره؟؟

بچه ها من تقریبا دوماهه اگنوگل مصرف میکنم وهنوزپریودنشدم دکتربرام امپول وقرص های هورمونی نوشت وگفت آ ...

تو بروشورش نوشته با داروهای حاوی پروژسترون استفاده نشه

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سلام میشه لطفا کمکم کنید دکتر برام تکرار آزمایش های هورمونی ال اچ و اف اس اچ نوشته و گفت نباید دارو ...

نخور

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
من سه چهار روز لک بینی کم داشتم روز ۲۱ پریود شدم . هیچوقت سابقه نداشته. نمیدونم بازم این قرصو بخورم ...

بنظرم ادامه بده...چون بعده دو سه ماه تازه متوجه میشی بهت میسازه یا نه.

قطره اش تازه خ زودتر جواب میده

بنظرم ادامه بده...چون بعده دو سه ماه تازه متوجه میشی بهت میسازه یا نه. قطره اش تازه خ زودتر جواب می ...

سلام

اکر این قرص رو مصرف نمیکنیم، نمیشه تو این تاپیک بمونیم؟؟

من دوساله منتظرم

ولی هیچ مشکلی هم ندارم شوهرمم سالمه

سلام دوستان من ماه قبل ویتاگنوس خوردم همزمان متفورمین هم خوردم پیاز درمانی هم کردم😂همه چی رو با هم قاطی کردم بعدش وسط سیکلم ترشحات ابکی مثل ادرار داشتم نمیدونم واسه تخمک گذاری بوده یا نه!!!الانم ده روزه عقب انداختم روز پنجم بیبی چک گذاشتم منفی بود دیگه نذاشتم ولی چشمم اب نمیخوره ک حامله باشم😔😔😔

نخور

ممنون

ولی بعداز چهار سال این ماه ترشحات نرمالی داشتم

امروز هم سونو دادم فقط اگنوگل و ویتاگنوس مصرف کردم سه تا فولیکول 11 و 15 و 26داشتم میترسم قرص ها رو قطع کنم دیگه پریود نه شم

میخوام ده روز دیگه بخورم بعد قطع کنم تا پری بشم

نظرت چیه؟منتظرم

تستم منفی نشون داد روز پریودی یک هفته بعدش ازمایش داد مثبت بود  شما الان روز چند هستی؟  ...

مرسی گوجه جوان که جواب دادی من بعد یک هفته لک بینی داشتم تا 2 روز بعد کامل پریود شدم

2706