2737
2734
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 337711 بازدید | 6565 پست
سلام برای من دعا کنید مادر بشم انتظار بده ده ساله تازه قطره ویتاگنوس رو شروع کردم دوبار آی وی اف م ...

سلام عزیزم.من بعد چند ماه آومدم.و سلام به همه عزیزان گروه.من بعد چند ماه مصرف ویتاگنوس دو بار  زمستان گذشته پریود شدم که اولی خوب بود و دومی با حجم کم ولی به مرور باز هم گرگرفتگی ام بیشتر و بیشتر شد.یک بار هم در تابستان خیلی کمرنگ و قهوه ای پریود شدم ولی امان از گرگرفتگی و داغ شدن و بیخوابی های شبانه که پدرم رو درآورده بود و بی میلی جنسی.خلاصه تخم کتان گرفتم خوردم خیلییی کم تاثیر داشت.ویتاگنپسم را روزی ۸تا قرص کردم اما فایده نداشته.کلی سرچ و تحقیق کردم.عسل با سرکه که دستورش سرکه نصف عسل عست را درست کردم و روزی دو سه بار و هر دفعه سه قاشق شربت کردم و خوردم.شاید ۲۰الی۳۰درصد بهتر شدم اما خوب نشدم که نشدم.دوسین را که قبلا ها در خد شاید چند روز خورده بودم درست کردم و روزی سه قاشق صبح و ظهر و شب خوردم و ویتاگنوس هم روزی یک دونه گاهی هم تا وند روز ویتاگنوس رو نمیخوردم.بعد یک هفته گرگرفتگیم کاملا برطرف شد بعد چند ماه و امروز سومین روز هست که یعد چند ناه پریود شدم البته مثل سابق شدید نیست ولی خوب بود.بادمش هم هفته ای یکی دوبار با روغن سیاهدانه انجام میدادن.گفتم بیام بگم که من که هیلیییی چیزها رو امتهان کردم از ویتاگنوس و اگنوگل و تخم کتان . هزار تا .یز دیگه برای رفع گرگرفتگی و بازگشت پریپد.دوسین از همه بیشتر تاثیر داشت.تپش قلب و بیخوابیم هم کاملا برطرف شده و براحتی خوابم میبره.در طب سنتی هم گفتند که درمان هر چیزی به غیر مرگه.و من واقعا معجزه اش رو دیدم.البته سردیجات رو هم خیلی کمتر مصرف میکنم.

و اینکه کف پاهام رو هفته ای یک بار حنا میگذارم به غیر پریودی.چون حدود چهار روز بعد گذاشتن حنا سودای بدن که سیاه هست و بیشتر در کف پا جمع میشه وباعث غلظت خون و داغی کف پا میشه در پا رسوب می‌کند و حنا باعث میشه که منافذ پوست باز بشه و سودا جذب حنا بشه و با شستن کف پا به مرور پاک میشه.در ضمن تو این یک ماه یه سنگ پا خریدم و هر وقت حمام میرفتم لیف صابون کف پام میمالیدم  پ بعدش سنگ پا زو خیس میکردم و به صورت چرخشی کف پام میمالیدم که زودتر سیاهی کف پام رو برطرف میکرد.میتونید راجع سنگ پا سرچ کنید که چرا اجداد ما دیابت نمیگرفتندچون وقتی سنگ پا به کف پا مالیده میشه جریان خون در کف پا بیشتر میشه و از تجمع سودا و قند در کف پا جلوگیری میکنه و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزای دل منم هورمون fsh ام بالاس نزدیک 50, تصمیم گرفتم این ماه ویتاگنوس بخورم پیشنهاد تخمک اه ...

عزیزم حتما دوسین رو امتهان کن.عسل سه برابر سیاه دانه باشه.سیاه دانه را نیم کوب کن.کاملا نکوب خاصیتش ازبین میره و بلافاصله با عسل قاطی کن و صبح و ظهر وشب موقع خواب بخور بعد دو سه هفته تغییر رو احساس میکنی.من میل جنسیم فقط با دوسین بهتر شد که چلا هورمورنها رو تنظیم میکنه.

عزیزم حتما دوسین رو امتهان کن.عسل سه برابر سیاه دانه باشه.سیاه دانه را نیم کوب کن.کاملا نکوب خاصیتش ...

سلام..روزی سه قاشق چایخوری یا غذاخوری میخوری?

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2728
شما هم با اصلاح سبک میتونی باردار بشی .من خودم ده سال با دارو پریود میشدم .با اصلاح سبک الان پریودم ...

سلام عزیزم

خیلی از تاپیک گذشته 

امیدوارم خوب باشین

عزیزم شما تنبلی تخمدان داشتین یا یائسگی زودرس که با اصلاح سبک درمان شد؟ 

برای خواهرم میپرسم خیلی دکترها ناامیدش کردن

ساحل دلت را به خدا بسپار،خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد
سلام  من کلا از اول پریودی هام نامنطم بود با حجم زیاد خونریزی  تا اینکه تو سن ۲۸ به بال ...

سلام عزیزم خیلی از تاپیک گذشته 

امیدوارم حوب باشین

عزیزم شما قرص آگنوگل مصرف کردین یا فقط ویتاگنوس؟

میخواستم ببینم آگنوگل و ویتاگنوس روی میوم تاثیر  داره؟

و اینکه چی شد که فیبروم هاتون از ۱۱ تا شد ۲ تا این واقعا عالیه

چون شنیدم رازیانه و سیاهادونه و این چیزا برای فیبروم خوب نیست

میخواستم بدونم کلا تجربه شما برای پریود شدن و کوچیک شدن میوم چی بوده؟

قرص گیاهی یا دمنوش و کلا هرچی که اثر خوبی داشته رو میشه بکین که چجوری استفاده میکردین لطفا🌸

2740
سلام عزیزم توروخدا قطع نکن، من یه بار این اشتباه رو کردم ولی قطع نکن حداقل تا شش ماه ادامه بده، و حت ...

سلام عزیزم خیلی از تاپیک گذشته امیدوارم عالی باشین

عزیزم  شما آگنوگل هم مصرف کردین یا فقط ویتاگنوس؟

و اینکه پیش دکتر انصاری رفتین پریودهاتون خوب شده؟

و اینکه ویتاگنوس و آگنوگل موثرتر بود یا طب سوزنی برای پریود شدن و کاهش fsh؟

ممنون میشم جواب بدین🌸

فکر کنم خود این ورزش کردن هم خیلی کمکه یکی از دکترها می گفت باعث فعال شدن تخمدان ها میشه 

سلام دوست عزیز، من مشکل یائسگی زودرس دارم آگنوگل مصرف کنم به نظرت؟ چند وقت؟ درمان میکنه یا تا زمان مصرف نتیجه میده

خدایا تو بساز، تو بسازی قشنگه...!
سلام عزیزم.من بعد چند ماه آومدم.و سلام به همه عزیزان گروه.من بعد چند ماه مصرف ویتاگنوس دو بار   ...

عزیزم ممنون که تجربه ات را گفتی، من هم شروع کردم مصرف دوسین را برای گرگرفتگی.  من هم خیلی اذیتم. الان چطوری؟ فکر می کنم الان یک ماهی از پستت گذشته دوباره پریود شدی و گرگرفتگیتون کاملا برطرف شده؟