2737
2734
عنوان

مثلا تعطيلم

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 37 پست
من 5 بیدار شدم😢الانم سرکلاس درخدمتتوتم😂

واي كلاس هم داستانيه

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
من 5 بیدار شدم😢الانم سرکلاس درخدمتتوتم😂

ماشالله 

احسنت

باریکلا 

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=48525114]واقعا چرا اینجوریه منم با اینکه یه مدته مرخصیم ولی نهایت دیگه 6بیدارم...یادش بخیر قدیما مجرد بودمو ش ...[/QUOQUOTEعه چ برعکسکاش منم شاغل بودم 

خواب لنگ ظهر نمیخوام چون خسته شدم از بیکاری تو خونه

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2731

من هیییچ وقت این مدلی نبودم ینی اصلا بدنم ساعت نداره و هرگز عادت نکردم که صبح پاشم

ینی اگر ساعت نتونه منو بیدار کنه تا ساعت یازده میخوابم 😲😁 روزهای تعطیل هم همینطور ولم کنن تا ظهر میخوابم 

من نصف مرخصی هام بخاطر این مرخصی ساعتی ها رفته از بس که خواب میمونم 😃😃😃 

کاش ساعت کاری از 9 شروع میشد 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
من هیییچ وقت این مدلی نبودم ینی اصلا بدنم ساعت نداره و هرگز عادت نکردم که صبح پاشم ینی اگ ...

بر عكس من هيچوقت خواب نميمونم حتي زودتر از ساعت پانميشم

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
ماشالله  احسنت باریکلا

میبینی خواهر چقد مشتاق علمم😂😂😂

ولی خدایی کی ساعت 7 و 8 صب میتونه به درس گوش بده😩

هرگاه بنده بگوید بسم الله الرحمن الرحیم،خداوند متعال میگوید :بنده ی من ،با نام من آغاز کرد،بر من است که کارهایش را به انجام رسانم،و اورا در همه حال برکت دهم💖
2740
میبینی خواهر چقد مشتاق علمم😂😂😂 ولی خدایی کی ساعت 7 و 8 صب میتونه به درس گوش بده😩

بلهههههه کاملا مشخصههههههه😄

ساعت 9/10خسته میشی نمیتونی گوش بدی

ساعت11/12 گرسنه میشی

بعدشم ناهار نوش جان میکنی 

سنگین میشی دیگ کلا خوابت میاد نمیتونی گوش بدی 

بر عكس من هيچوقت خواب نميمونم حتي زودتر از ساعت پانميشم

خوش به حالت من هر روز دیر میرسم 😃😃😃 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
عزیزم انشالله شاغل بشی اونوقت دلت خواب تا لنگ ظهر میخواد خخخ

ممنون.انشالله😄

بلهههههه کاملا مشخصههههههه😄 ساعت 9/10خسته میشی نمیتونی گوش بدی ساعت11/12 گرسنه میشی بعدشم ناهار ...

والا😂😂😂

هرگاه بنده بگوید بسم الله الرحمن الرحیم،خداوند متعال میگوید :بنده ی من ،با نام من آغاز کرد،بر من است که کارهایش را به انجام رسانم،و اورا در همه حال برکت دهم💖
شما یک عدد خوش خواب هستی تبریک میگم    

مامانم میگه بچه بیاری خوابت سبک میشه ولی فعلا که دارم اینجوری می زی ام 😃 

فک کن هر صبح خواب میمونم حسرت به دل موندم یه بار هفت و نیم انگشت بزنم صبح جوری پا میشم که بتونم مسواک بزنم و در حالی که دارم شلوارمو بالا میکشم ضد آفتابمو با یه دست روی صورتم پخش کنم 

همییییین 😃

2706