2733
2734
عنوان

مثلا تعطيلم

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 37 پست

دلم یه کاری میخواد که انقدر عاشقش باشم که صبح با عشق بیدار شم و برم سر کار

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم میگه بچه بیاری خوابت سبک میشه ولی فعلا که دارم اینجوری می زی ام 😃  فک کن هر صبح خواب م ...

منم مثل شمام. ده سال تمام اگه سر یه ساعت بیدارم کنن، روز اول سال یازدهم دوباره خواب می مونم. اصلا بدنم به یه ساعت عادت نمی کنه. فرقی هم نداره شب نه بخوابم یا دو. بعد هم اگه با آلارم ساعت از خواب پاشم کل روز کسلم.   

منم مثل شمام. ده سال تمام اگه سر یه ساعت بیدارم کنن، روز اول سال یازدهم دوباره خواب می مونم. اصلا بد ...

شما بچه داری؟ میتونی مثال نقض حرف مامانم باشی اگر بچه داری

اگه ساعت نذاری چه جوری بیدار میشی؟ من شوهرم داره میره سر کار منو نیمه بیدار میکنه که وقتی ساعت زنگ خورد بیدار شم منو میبوسه خداحافظی میکنه میره بعد من بازم خواب میمونم شب که میاد خونه بهش میگم امروز بیدارم نکردی؟ من باز خواب موندم  

بهم میگه با پای راستت بای بای کردی😲😂 یا میگه تو هم منو بوسیدی یا میگه بلند شدی نشستی ولی من اصصصصصلا یااادم نمیاد همچین کارایی کرده باشم 😃😃😃😃😃 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2728
شما بچه داری؟ میتونی مثال نقض حرف مامانم باشی اگر بچه داری اگه ساعت نذاری چه جوری بیدار میشی؟ من شو ...

یک کمی عمق خوابم کمتر شده، اما بدون آلارم اصلا نمی تونم پاشم. اگه خسته بتشم ممکنه موبایلو خاموش کنم و نفهمم حتی 😥 برا همین موبالم رو دور از دسترسم می ذارم که صبحذصدا مبده یک کم هشیار بشم . سه چهار تا هم ساعت پشت سر هم برا آلارم گذاشتم 😁بچه هام بهم می گن مامان خوابالو 

یک کمی عمق خوابم کمتر شده، اما بدون آلارم اصلا نمی تونم پاشم. اگه خسته بتشم ممکنه موبایلو خاموش کنم ...

من اوضاعم خیلی خراب تره مسیر محل کارم تا خونه با ماشین هفت دقیقه ست و تاخیر تا یک ربع به هشت اشکال نداره من تا خود هفت و ربع میخوابم اون دو تای آخر هم واسه مواقعیه که قراره خواب بمونم و تلاش های آخر گوشیم برای بیدار کردن منه 😂😂😂😂 خیلی داغونم میدونم

باور کن از پیدا کردنت در پوستم نمی گنجم،آخه دور و ورم همه کم خوابن 😐

😂😂😂😂 از آشناییت خوشوقتم 😂😂😂😂 آره بابا دور و وری های منم همین طوری ان

چیه آخه زندگی نمیکنن که 😃😃😃😃 

2738