2733
2734
عنوان

غیرت این آدم کجا رفته؟🤦🏻‍♀️💔

1398 بازدید | 107 پست

بابامو میگم  وضعیت اقتصادی خوب نیست قدرت خرید مون  هر دفعه میاد پایین تر   بسنده کرده به چس تومن بازنشستگی  اصلا حاضر نیست کار کنه ما ها تو رفاه زندگی کنیم   الان گریم گرفته چیکار کنیم ب خودش بیاد

اطرافیان ما تو سن بابام دنبال کارن  یا هنوز تدریس میکنن

تو رو خدا آدمایی ک میگن الان بازنشسته هست چرا باید کار کنه کامنت نزارن تا با برخورد بد من رو به رو نشن  اینجا ایرانه آی کیو      دوم من کار نمیکنم دلیلش هم شخصیه دانشجو هستم درسام ب اندازه کافی سنگینه  

میگی چرا بدبختا گله نمیکنن چون اون از اول بدبخت بوده  اون موقع نه میتونسته جنس ۲۰ هزار تومنی رو بخره نه الان ک ۲۰۰ تومنه   ولی ما چی  می بینیم هر روز داریم آب میشیم قدرت  خرید مون میاد پایین 

من مامانم از حقوقش قسط سنگینی برداشته میشه تا حدودا اسفند سال دیگ برای همین تو تنگا هستیم 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم بهت بربخوره حتی فحشمم بدی باز میگم اون طفلی تا این سنش کار کرده برای شما 

حالا دیگه مخارج سنگینه گناه اون نیس خودت کار پاره وقت پیدا کن 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
خب ما الان چیکار کنیم😐شماره باباتو بده ببینم چیکار میتونم براات بکنم

گفتم ک شرایط مشابه هستین راه حل بدین چیکار کنیم ک دنبال کار جدید بره 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

واقعاً سخته بابای من که راه دور واقعاً سخت در تلاش که رفاه رو برامون تامین کنه در خطره نمیتونه چه برسه به پدر شما که سرکار هم نمیره

دَر خـود بطَـلَب هَـر آنچـه خـواهـی کـِه تـویی...من از سیاه‌ترین شب، به آفتاب رسیدم....
باز خوبه ی بازنشستگی میگیره بابا من همونم نمیگیره خونه نشسته همش بی خیال بچه هاشو زنش بود.  باز ...

ای بابا💔🤦🏻‍♀️

خب باشه الان تو بشین ببین بابات کی میره کار کنه خرجتو بده:/

امیدوارم فقط تا اونموقع از باقی همسن و سالات ک همینننن الان دارن با درس کارم میکنن و ی هنریو یاد گرفتن جا نمونده باشی

سنتم کم نیست ماشالا

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️