2737
2739
عنوان

تیرکشیدن واژن

1859 بازدید | 11 پست

سلام خانم ها

من ۲۹ هفته و ۶ روزمه مدتی درد واژن دارم هفته ای یکی دوبار ولی الان جدیدا دردش تیز شده طول سرویکسمم هفته ۲۵ سونو دادم ۳۲ بود

کسی بوده این درد رو داشته باشه ؟؟هیچ درد دیگه ای ندارم یه مدت بین پام درد میکرد خوب شدم ولی الان درد واژن دارم که تیز البته مدام نیست یهو تیر میکشه ول میکنه

در ضمن عفونت ادراری داشتم انتی بیوتیک خوردم هنوز ازمایشمو تکرار نکردم ممکنه از عفونت باشه؟؟ عفونت زنانم که از اول داشتم اصلا خوب نمیشم با اینکه نزدیکی ندارم و بهداشتم خیلی رعایت میکنم ولی باز عفونت میگیرم

سلام عزیزم. من هم داشتم این مشکلو ولی باردار نبودم. دکتر رفتم و عفونت داشتم. فقط و فقط دلیلش عفونت زنان هست. حتما به دکترت بگو

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
سلام عزیزم. من هم داشتم این مشکلو ولی باردار نبودم. دکتر رفتم و عفونت داشتم. فقط و فقط دلیلش عفونت ز ...

عه جدا؟ من قبل بارداریمم داشتم ولی گه گداری بود. انقد پماد استفاده کردم دیگه خسته شدم اصلا خوب نمیشم کلافم کرده دیگه . اخه نه سوزش دارم نه خارش بدبو هم نیست ترشحاتم فقط زرد رنگ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عه جدا؟ من قبل بارداریمم داشتم ولی گه گداری بود. انقد پماد استفاده کردم دیگه خسته شدم اصلا خوب نمیشم ...

اگر ترشحات بارداریتون خارش و سوزش و خون  همراهشه به پزشک مراجعه کنید 

وگرنه ترشح بارداری هم طبیعیه 

عه جدا؟ من قبل بارداریمم داشتم ولی گه گداری بود. انقد پماد استفاده کردم دیگه خسته شدم اصلا خوب نمیشم ...

من واقعا نمیدونم شاید دوستمون درست میگن و تو بارداری طبیعی باشه ولی واسه من از عفونت بود. و دقیقا اصلا هم خوب نمیشه. یه جورایی دائمیه دیگه. تا وقتی دارو مصرف میکنم خوبم ولی به محضه قطع کردنش دوباره شروع میشه

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
اگر ترشحات بارداریتون خارش و سوزش و خون  همراهشه به پزشک مراجعه کنید  وگرنه ترشح بارداری ...

نه اصلا هیچی ندارم فقط زرد رنگ و غلیظ .یعنی رو دستمال میمونه زرد میشه

2738
به دكترت بگو مخصوصاً اگر ترشح زرد داري 

گفتم همش دارم داروواستفاده میکنم از اول بارداریم تا الان

فقط یک هفته واسه عفونت گلوم اموکسی سیلین خوردم که ترشحاتم بی رنگ و کم شده بود بعدش دوباره این ترشحات

منم اخرای بارداری اینجوری بوودم اگه سزش و خارش و بوی بد نداره عفونت نیست به خاطر اینه که نزدیک زایمانته وبچه اومده پایین بیشتر فشار میاره

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
منم اخرای بارداری اینجوری بوودم اگه سزش و خارش و بوی بد نداره عفونت نیست به خاطر اینه که نزدیک زایما ...

خداکنه. اره اتفاقا دو هفته پیش دکترم گفته بود سرش یه کم اومده پاین. منم از ترسم همش دراز میکشم اصلا راه نمیرم