2737
2739
عنوان

کدم پودر

344 بازدید | 32 پست

خانما تازه کرم پودر مروان خیر خریدم ولی دیشب برای عروسی دختر خالم استفادش کردم خیلی روشنه اانگار ماست زدم به پوستم کلی هم پولش و دادم ولی صلا دوستش ندارم به نظرتون چیکارش کنم چه جوری استفاده کنم یه کم مات شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشبحالتون ما تو صفر عروسی نمیگیریم😒

واقعا شماها میگیرید??

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2740

حالا مجبور نبودی ب دورغ بگی عروسی بودیم استفاده کردم خوب نبود مردم واس کرم پودر زدن شما ک توجیح نمیخوان میگفتی دیشب استفاده کردم خوب نبود 

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
حالا مجبور نبودی ب دورغ بگی عروسی بودیم استفاده کردم خوب نبود مردم واس کرم پودر زدن شما ک توجیح نمیخ ...

عزیزم دیشب اول ربیع الاول بود.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
حالا مجبور نبودی ب دورغ بگی عروسی بودیم استفاده کردم خوب نبود مردم واس کرم پودر زدن شما ک توجیح نمیخ ...

چرا باید دروغ بگم واقعا که چقدر زود قضاوت میکنی 

2706