2733
2739
عنوان

بچه داری فضول و حرف مردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 178 پست
این اسمش آرامش نیست خودخواهیه ببخشید ناراحت نشید ولی بچه چه گناهی کرده اگه واقعا اینطوریه به دنیا نی ...

نه اتفاقا کار درسته مادر کلفت نیست یه موجود لطیفه، مادر خسته نفعی نداره

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
بیشتر خواب و خیال و رویاست😆😆😆سخت گیر میاد

نه عزیزم من خودم تا 2 سالگی پرستار داشتم مادرم شاغل بود

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرمنده این خودخواهیه  زن عموی من بچه شو میذاشت خونه پدربزرگم و میرفت سرکار هرچی میگفتن بچت شلو ...

خوب خودتون دارید میگید هر روز میزاشت نباید اینکارو کرد منم مخالفم من حتی ۲ ساعتم خونه مادرم نمیزارم

خب همین بزرگترها هم زمانی بچه بودن  تو گ خیلی مهمونیاهم خود بررگترا صداشون از بقیه بیشتره. بع ...

بچه ی شیرین آره بچه ی پر سروصدا نه😐

2728
خوب خودتون دارید میگید هر روز میزاشت نباید اینکارو کرد منم مخالفم من حتی ۲ ساعتم خونه مادرم نمیزارم

تو مهمونیا هم همینه همه بهش به شوخی میگن اه باز تو اینجایی مادرش ناراحت میشه اما چون میدونن وظیفه شو انجام نمیده عمدا میگن که بیشتر بچه شو کنترل کنه

تا کی جایی نری بخاطر بچه مگه میشه از همه دور شد

تا زمانیکه بتونی 100 درصد بچه تو کنترل کنی و به خودت و بقیه خوش بگذره

شرمنده این خودخواهیه  زن عموی من بچه شو میذاشت خونه پدربزرگم و میرفت سرکار هرچی میگفتن بچت شلو ...

وووویییی چه سخت.

نه بابا فامیل ما خییلی مهربونه😂😂😂عموی من بچه که بودیم هممونو میبرد پارک حتی الان هم بچه های مارو میبره پارک و میاره.هفته پیش رفتم خونه پدربزرگم روضه داشتن قبلش بساط روضه رو جمع کرده بودن ولی پسرم میخواست پارچه ها و کتیبه ها رو باز کنه نگاه کنه.مامانم نمیذاشتش ولی بابابزرگم بااینکه پیره هی به مانانم میگفت یادته پسر خودت چقدر فضول بود ولش کن بزار نگاه کنه بعدن جمعشون میکنیم.

یا من خودم دوران دانشجوییم میدونستم پدرشوهرومادرشوهرم تحمل بچه ندارن بقولتون اذیت میشن اصصصلا بچه ام رو نمیذاشتم پیششون پیش مامانم بود همه اش.بابامم بااینکه هسته میشه دیگه در حد کتک زدن بچه ها نیست.بچه ی سه ساله خییییلی کوچیکه.خییلی دتیا براش تازست.

من بردمش دندون پزشک تا دکتر اطفال بیاد طول کشید.بعد پسرم خیلیکنجکاو بود میرفت در اتاق بزرگارو یواش باز میکرد از لای در نگاه میکرد.خوبیشم میدونی چی بود؟پون دکتر اطفال هم همونجا بود تمام مرسنل دندون مزشکی با بچه ها مهربون بودن کاری بهش نداشتن میذاشتن نگاه کنه.

حالا بیام بچه رو بزنم که مثلا نهایت خرابکاری و شروشورش شکستن گلدون یا داد زدنه.بی انصافیه در حق بچه

2740
نه اتفاقا کار درسته مادر کلفت نیست یه موجود لطیفه، مادر خسته نفعی نداره

خداییش مادرا خستگی ندارن.من تو این نه ماه الون یکم احساس خستگیمیکنم که میدونم اونم بادنیااومدن بچه تموم میشه.

چرا بچه ها باید چوب مارو بخورن الانم که همه خونه ها آپارتمانیه بیچاره بچه ها چیکار کنن حق دارن تا یه ...

خب وظیفه شماست سرگرمش کنید پارک بره کتاب بخونید براش دوچرخه سواری تفریحات کودکانو..

نه اینکه دو تا بچه ببینه انقدر براش عجیب باشه که تو خونه بدوئه و تخلیه کنه خودشو 

براش اسباب بازی و بازی فکری ببرید مهمونی

وقتی ما بچه دار میشیم ما بچه دار شدیم نه دنیا

یعنی شما میگی جایی هم میری بچه دیگه ای هم هست بچتون پا نشه بازی کنه 

چرا بازی کنه نه جنجال 

انسان تربیت پذیره نباید رهاش کرد کنترل هوشمندانه و با برنامه ریزی نه بشین پاشو

ما فکر راحتی خودمونیم میگیم بقیه باید صبوری کنن

بچه ی شیرین آره بچه ی پر سروصدا نه😐

بچه ی شیرین که فقط بشینه حرف بزنه کمه.

بعدم احساس ادم ها به هم فرق میکنه.شماقطعا از اول زنعموتو دوست نداشتی پس به تربیتش و بچه اش هم ایراداتی داری.

خودمنم اینطورم.داییم سه تا بچه داره.من عاااشق پسر اولیشم ولی دوتا بچه ی دیگش بدن میاد بنظرم خیلی فضولن.یا چون حس خوبی نسبت به زن داییم ندارم بنظرم بچه هاش بی ادبن.

جدی این احساسات روی تفکر ماهم تاثیر داره

وووویییی چه سخت. نه بابا فامیل ما خییلی مهربونه😂😂😂عموی من بچه که بودیم هممونو میبرد پارک حتی الا ...

پدربزرگ منم تو بچگی واسه ما این کارا رو میکرد الان هفتاد هشتاد سالشه توانش کمه دیگه تا گورش که نمیتونه بچه داری کنه اونم بچه شر و گستاخ

2706