2737
2734
عنوان

بچه داری فضول و حرف مردم

2555 بازدید | 178 پست

سلام مامانای گل

پسر من نزدیک چهارسالشه.یکم کنجکاوه مثلا جایی میریم میخواد همه چیو ببینه ولی اگر هم بهش بگم زسته نکن خونه ما نیست میاد میشینه ولی بدو بدو و راه رفتنش رو داره.

خلاصه جایی هم که میریم مخصوصا وقتایی که خانواده و فامیلای همسرم دعوت میکنن  من کلا چیزی به بچم نمیگم چون میگم خونه ی فامیلای خودش ،خودش باید پاشه بچه رو بگیره .سر همین مساله چندین و چنننند بار فامیلاش به من گفتن خونسرد و بی خیال در صورتی که من به شدت عصبی و جوشی ام ولی نه همه جا.

خیلی زورم میاد از این حرفا کلا انگار به بچه عادت ندارن

بهعد من سر مسائل الکی به بچه گیر نمیدم.

مثلا دوتا اب نبات خورد که خورد الان بکشمش؟

یا امشب بچه خوبی بود خونه بودیم غذاشو خورده بود بازیاشم کرده بود براس بستنی زمستونه خریدیم من ندیدم ولی انگار چهارتا خورده بود،بعد پدر شوهرم باصدای بلند که نخور باباجون خوردی بسه دیگه و همعروسمم شروع میکنه به بچه سه ساله و نیمه توضیح که شبا نباید قبل خواب شکلات بخوری.اوموقع اصلا وقت خواب بچه ی من بود تا نزدیک به سه ساعت بعدش بیدار بودیم ما.پسرمم اونا که حرف میزدنمیومد یکی از بستنی زمستونه ها رو به من میداد میگفت مامانی بابا گفته شمااز اینا دوست داری.

حالا من چیکار کنم ماشم جلو همه خلق بچه رو تنگ کنم که نخور نخور؟

همعروسمم همینطور که داشت توضیحات میداد میگه کلا حرف گوش نمیده؟میگمش چرا خونه خودمون بچه خوبیه.بعد میگه شبا مسواکش میزنی؟میگمس بلخ.مادر شوهرمم از اونور یواش میگه اره اصلا حواسش نیست)منظورشون به پسرم بود( 

خب من نمیفهمم چراانقدر باید به بچه سخت گرفت؟

بچه است اقا میفهمی؟؟؟؟؟؟بچه است

حالا همعروسم خودش دوتا دختر داره که مداااااام داره با داد بهشون تذکر میده و امر و نهیشون میکنه و این دخترا همیشه ی خدا در حال گریه ان بااینکه الان شش سالشونه.نمیگم من سر بچم داد نمیزنم یا بهش تذکر نمیدم،ولی خب میگم هم بچه است دوست داره بچگی کنه.

امشب کل فاز خوبمو پروندن از بس میخوان بچه مبادی اداب و همه چی تمام باشه.

مدام به بچه ی من انگ نفهمب میزنن.

خب بچه ی من داره بازی میکنه.

بعد من اصلا دوست ندارم جایی میریم تبلت یا موبایل بدم دستش.نداریمهم که بخوام بدم.میگم بازی کنه تجربه کنه تخلیه بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا بی محلی کنن یه چیز میگید دلسوزی کنن یه چیز میگید 😕

سر این رفتارا من بچه خیلیا رو محل نمیذارم که داستان نشه

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2731
ای بابا بی محلی کنن یه چیز میگید دلسوزی کنن یه چیز میگید 😕 سر این رفتارا من بچه خیلیا رو محل نمیذا ...

من بچه هیشکی رو دس نمیزنم‌بوسم‌نمیکنم .....استارتر عزیز نظر و تجربه ای ندارم‌کمکتون کنم 

سکوت کنین سکوت خیلی خوبه 🤐🤐🤐لطفا نگین تو همونی نبودی که !!!!!بدم میاد 😏😏😏😏

همعروس یعنی جاری درسته؟

🚫لطفا کسانی که مخالف نظر من هستن ریپلای ام نکنن چون جواب نمیدم حوصله تایپ برای کسانی که هم عقیده ام نیستن ندارم چرا که بی فایده ست منم قانع نمیشم شما خسته میشید فقط، مرسی 😊💋

یا مثلا جایی همه باهم باشیم بریم خود همعروسم هی با داد همه بچه ها رو ثدا میکنه بیان و بشینن و کاری نکنن.من اصلا از اینکه صدامو ببرم بالا بدم میاد چه برسه جلو همه اونم جلو فامیل شوهر.

شوهرمم بیییشتر مواقع عین خیالش نیست و سرش به کار خودش گرمههمین باعث میشه همه حرفا به من زده بشه

ای بابا بی محلی کنن یه چیز میگید دلسوزی کنن یه چیز میگید 😕 سر این رفتارا من بچه خیلیا رو محل نمیذا ...

ه بابا من کلا برام رفتارا مهم نیست.بی محلی کنن راحت ترم.ولی سر رفتار با بچه اعصابم میریزه به هم.چیزی هم نمیگم هااا

2738

خب به نظر من اينكه ميگى خونه فاميل باباش هيچى نميگم كار بديه بچه بايد از مادر حساب ببره و شما مسئولى بچتو حتى خونه فاميل شوهرت اروم كنى حالا شكلات و خوراكى خوردنو خودتون ميدونيد ولى اينكه خونه فاميل باباش هر مارى ميخواد بكنه درست نيست

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
من بچه هیشکی رو دس نمیزنم‌بوسم‌نمیکنم .....استارتر عزیز نظر و تجربه ای ندارم‌کمکتون کنم 

منم از بچه های بی ادب بعضی فامیلا واقعا بدم میاد، خیلی سعی میکنم سروصدا و رفتارای مسخره شونو ندید بگیرم، بچه ست ولی دلیل نمیشه بین بزرگترا باشه و باعث مزاحمت

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد

کاری بسیار خوبی میکنی به حرف هیچ کس حتی فامیل شوهر اصلا گوش نده کلا دوس دارن رو همه چی عیب بزارن کار خودتو بون اونجوریم ک فک میکنی درسته تربیتش‌تربیت کن تو مادرشی نه اونا جاییم که میدونی میخوای حرف بشنوی نرو بعدش یک مدت دیگه کلا نظر نمیدن

ه بابا من کلا برام رفتارا مهم نیست.بی محلی کنن راحت ترم.ولی سر رفتار با بچه اعصابم میریزه به هم.چیزی ...

خب راحت بگو من تغذیه شو کنترل میکنم نیاز نیست نگران باشید 

واقعا اصلا چرا ادم درباره ی بچه دیگران نظر بده؟خب من اینطوری راحت ترم.بعدم میگم بچه رو جلوی جمل نباید دعوا کرد چون به شخصیتش بر میخوره.

خب به نظر من اينكه ميگى خونه فاميل باباش هيچى نميگم كار بديه بچه بايد از مادر حساب ببره و شما مسئولى ...

من جایی میریم مدااام در حال راه رفتن دنبال بچه هامم که کنترلش کنم.همیشه.ولی مثلا داد نمیزنم.یواش میرم یواش میام.یه وقتایی واقعا خسته میشم.میدونی؟مثلا از ظهر بریم تا شب خب کمر درد میگیرم.مال الان که باردارم نیست ها.کلا از وقتی پسرم راه افتاده اینطوره.همکاری شوهرمم صفره ولی همه از چسم من میبینن.اخه من بچه سه ساله رو چطور حرف شنو کنم؟همیشه هم کار بد و خوب رو بهش گفتم مدام باهاش حرف میزنم

2706