2737
2739
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167240 بازدید | 21932 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۶۴ قدمه وزنمم هفتادو یک ..ده ماهه زایمان کردم وخیلی دلم میخواد مثل قبل بشم شصت کیلو نیاز به انگی ...

عزیزم واسم از رژیم غذایی که الان داری و تحرکت بگو ببینم چطوریه ؟

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2728
رژیم دکتر کرمانی گرفتم سه ماهه چهار کیلو کم کردم امااااااا خیلی کارشکنی میکنم..اشتهام زیاده

البته اون چهار کیلو رو تو دوهفته کم کردم..بعدازاون همش وزنم بالا پایین مشه بین هفتاد وهفتادویک

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
2740
رژیم دکتر کرمانی گرفتم سه ماهه چهار کیلو کم کردم امااااااا خیلی کارشکنی میکنم..اشتهام زیاده

خب عزیزم باید کم بخوری تا لاغر شی دیگه ، من سه ماهه ۲۰ کیلو کم کردم شما ۴ کیلو ، خب من به خودم سختی دادم کم خوردم ورزشم کردم ولی شما میگی اشتهام زیاده و ورزشم که نمیکنی ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
اره میدونم...شما چند کالری مصرف کردی در روز

من بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ کالری میبستم ...

وزن کشی هم اول و پونزدهم هر ماه ...

سلام به همگي

خانوما چي باعث ميشه گاهي ولع داشته باشي

دارم ديونه ميشم چرا اينجور شدم آخهههههههههههههههههههههههههه

كاش يه چالش يك هفته اي بذاريم 

مثلا 1 هفته فقط آبپز و كبابي و سوپ كم كالري

هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه تر از تازه تري ميرسد (اي كاش برش خوب بود ولي ...   )

امروز بعد از ۲۰ ساعت فست...۷۶۵ کالری خوردم و صبح هم باشگاه ۲ ساعت ۴۰۰ کالری سوزوندم..ولی دیروز روز خوبی نداشتم و کلافه بودم باشگاه نرفتم یه تکه کیک شکلاتی خورده بودم و کلی نون...ولی امروز عوضش ره در آوردم...من مشکل یبو   ست دارم..اگه این حل میشد خیلی زودتر وزن کم می کردم.‌‌ایتجوری سخت تره..

Lilypie First Birthday tickers
2706