2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167222 بازدید | 21932 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم

ببین همون ۵۰۰ و ۱۰۰۰ که خودت می‌بندی خوبه، من فقط اطلاعات این سایته رو نوشتم که گفته میانگین هفتگی‌تون ۹۶۰ باشه. هر جور بدنت راحته ببند و شوک بده، فقط بیشتر نشه کالریت

2728
منم آريانايي شوهرم ناهارا نمياد اگه ماهي يه بار پيش بياد ناهار خونه باشه چون سركارش دوره ولي شام همي ...

آره دیگه واسه بچه حتما باید غذا بزاری ...

زهرا گلی پس ان شاءالله فردا رژیم شیر و خرما 😉😉😉

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
زهراو آریانا جون رژیم شیرو خرما از کالری ما بیشتربشه اشکال نداره ؟مثلا روزانه  الان۹۰۰تا میخورم ...

آره عزیزم اشکال داره 

الان رژیم شیر و خرمایی که من میگم کالریش نهایت میشه ۷۰۰-۸۰۰

تازه من فقط شیر و خرما میخورم دیگه مرغ و میوه نمیخورم کالریش میشه ۵۰۰ 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
وای چقدر دلم ژله و کیک خواستتتت🙄🙄🙄

ای جونمممم 

کاش نزدیک بودی واست میاوردم 😔😔😔

منم از جشن بردیا اضافه اومده بود یکم امروز خوردم 😁😁😁

2740
عزیزم شیر و خرما حتما باید سه روز بگیریم یک روز جواب نمیده ؟ جای سینه مرغ میشه تخم مرغ خورد؟

عزیزم یه روز واسه وقتی خوبه که روز قبلش پرخوری کردی ولی سه روز واسه شوک دادن و کاهشه 

من اون رژیمی و میگیرم که فقط شیر و خرما دارع دیگه میوه و سینه مرغ نیست توش ...

اگه میخوای اونو بگیری بهتره که مرغ بخوری ولی اگه نمیتونی اشکال نداره یه تخم مرغ آبپز بخور 

زهرا جون عزیزم رژیم شیر چند روز میشه پشت سر هم گرفت 

عزیزم رژیم شیر چند مدله که از سه روز میشه گرفت تا دو هفته 

تو نت سرچ کنی میاره واست 

چقد باسلیقه بودی تو دختر هم باسلیقه هم مهربون خداحفظش کنه واستون بردیاجون انشالاه دومادیش عشقم 

قربونت برم عزیزدلم نظر لطفته 😘😘😘

فداتشم عزیزم ان شاءالله 😍😍😍

ممنون از دعای خوبت   

سلام عزیزم  حتماااا لاغر شدی گلم 😍😍😍 قربونت برم عزیزم ممنون 😘😘😘😘😘😘 ان شاءالله دختر ...

ممنونم گلم😘😘😘

خدوندا‌:آرامشی عطافرماتابپذیرم آنچه راک نمیتوانم تغییردهم شهامتی تاتغییردهم آنچه راک میتوانم ودانشی که تفاوت این دورابدانم آمییییین

سلام خانمای خوشگل 

برنامه من امروز ۵۰۰هست رژیم شیر و خرما ندارم 

از صب دوساعت ایروبیک و یه ساعت پیاده روی داشتم 

2706