2733
2739
عنوان

اممم اقايون سايت نيستن

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 93 پست
چي گفتم مگه ؟ گفتم نميبينم  مجردم چيشده مگه ؟  پس شما سعي كن كاري نداشته باشي باهاشون ...

عزیزم من ازاولشم کاری نداشتم...فقط خواستم بگم محیط مجازی جای مناسبی نیس برای فک کردن ب ادما واینطورافکار

زمستـان رادوسـت دارم ولـی بهمنـش راویـژ💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من ازاولشم کاری نداشتم...فقط خواستم بگم محیط مجازی جای مناسبی نیس برای فک کردن ب ادما واینطورا ...

هوم آره آره 😊

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
من با حضور آقایون مشکلی ندارم ولی شما می گید جواب اکثر سوالها رو می دونید. اینجا درسته تاپیک خیانت و ...

شما کامنتای قبلیمو بخونین لطفا. گفتم تاحالا تاپیکای مخصوص خانما نرفتم 

صادقانه بد باش اما ادای آدمای خوب رو درنیار 
سلام داداش حالیز یاخجیده؟؟؟؟

همشرررريم 😃

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2738

[QUOTE=48166112]شما مرد خوبی باشین همسرتون تاپیک نمیزنه نگران نباشین.  اینجا اصول رفتار با همسر و یاد نمیگیرین ...[/QUOT

تاالان ک موثر بوده

صادقانه بد باش اما ادای آدمای خوب رو درنیار 
شما کامنتای قبلیمو بخونین لطفا. گفتم تاحالا تاپیکای مخصوص خانما نرفتم 

آخه تناقض داره این دو حرف. جواب اکثر سوالها رو دونستن و اون وقت در اکثر تاپیک ها نرفتن. نمیشه که. چون اکثر تاپیک ها مخصوص خانمهاست.

حالا بی خیال منم زیادی مته به خشاش حرف شما گذاشتم. 

موفق باشید.

خدا بزرگتر است
ساغول.ممنون

مشکلم حل اولده ساغولون. سیزین سوزلریزه بابام ددیم اوزلره دالسجان دوشوب لر. سیز اولماساردز باشارا بیلمیجادم

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
والا بجون خودم اگه من تو تاپیکای مخصوص خانما رفته باشم تاحالا. میام اینجا آداب و رسوم رفتار باهمسر ر ...

شما که راست میگی

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
2706