2733
2739
عنوان

اممم اقايون سايت نيستن

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 93 پست
چشم ولی بقیه ناراحت میشن اقایونو تو سایت ببینن

اتفاقا اون سری یکی تاپیک زد گاهی نظر مردا لازمه البته اگه تو مسائل مربوط بهشون نظر بدن همه هم موافق بودن

با هرکسی به اندازه ی شعورش رفتار کن اینطوری کمتر عذاب میکشی
تو با مردای سایت چیکار داری دختر!!!🤔🤔

غلط كردم ..خوبه ؟😂

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اتفاقا اون سری یکی تاپیک زد گاهی نظر مردا لازمه البته اگه تو مسائل مربوط بهشون نظر بدن همه هم موافق ...

والا بجون خودم اگه من تو تاپیکای مخصوص خانما رفته باشم تاحالا. میام اینجا آداب و رسوم رفتار باهمسر رو یاد بگیرم پس فردا خانمم نیاد تاپیک بزنه و. ......

صادقانه بد باش اما ادای آدمای خوب رو درنیار 
2740
منم واسه همین پرسیدم مجرده یانه...چون متاهلا کاری ب مرداندارن

چي گفتم مگه ؟ گفتم نميبينم 

مجردم چيشده مگه ؟ 

پس شما سعي كن كاري نداشته باشي باهاشون 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
والا بجون خودم اگه من تو تاپیکای مخصوص خانما رفته باشم تاحالا. میام اینجا آداب و رسوم رفتار باهمسر ر ...

شما مرد خوبی باشین همسرتون تاپیک نمیزنه نگران نباشین.  اینجا اصول رفتار با همسر و یاد نمیگیرین مطمئن باشین

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 
والا بجون خودم اگه من تو تاپیکای مخصوص خانما رفته باشم تاحالا. میام اینجا آداب و رسوم رفتار باهمسر ر ...

من با حضور آقایون مشکلی ندارم ولی شما می گید جواب اکثر سوالها رو می دونید. اینجا درسته تاپیک خیانت و چرا مردها خیانت می کنند زده میشه ولی خداییش اکثر سوالات در مورد تخمک گزاری و پریود نامنظم و سقط و اندازه سرویکس هست شما می گید جواب اکثر سوالات رو می دونی فکر کردم دکتر هستید.

خدا بزرگتر است
2706