2752
2734
عنوان

شوهرم منو زد

870 بازدید | 23 پست

از دو روزپیش با شوهرم سر ی موضوعی دلخوریداشتیم مقصراون بود اما هی شوخی میکرد و اینا اما من واقعا دلم شکسته بود ازش امشب سرحرفامو بازکردم شروع کردم ب گلایه اونم منم زد خیلییی حرفای بدی زد خیلی .هولم داد   اما من خر باز اخرسر رفتم بمنت کشی اخه نمیتونم قهرباشم باهاش اما واقعا میحوام سرسنگین باشم باهاش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عجب هم زد هم فحش داد هم‌منت کشیدی

من شوهرم ۴ روز پیش یه تو دهنی زد ۴ روز نگاشم‌نمیکنم دارم به طلاقم فکر میکنم😑

چطور میتونید

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

عزیزم وقتی شوهرت ی کاری میکنه تو نباید منت بکشی بزار اون بیاد منت کشی اونوق عادتش میشه ک همیشه زنا باید دلجویی کن.

همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝