2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکرگزاری

| مشاهده متن کامل بحث + 14104 بازدید | 71 پست

#شکرگزاری_روز_سیزدهم

💢 "به همه رویاهایت تحقق ببخش"

اگه از اول سفر باما همراه بوده باشید ...الان دیگه تقریبا شکرگزاری جزیی از کارهای روزمره تون شده درسته ❓

حالا میرسیم به قسمت هیجان انگیز سفر ...

"تصور، قالیچه پرنده ی واقعی است "

خیلی از آدم ها در فرهنگ های مختلف هستند که طی مراسم خاص و صرف انرژی زیاد 🔅قبل از دریافت چیزی🔅براش شکرگزاری میکنن ...

مثل بومی های مناطق خاصی که قبل از اومدن بارون مراسم شکرگزاری باشکوهی رو برپا میکنن ...

چرا❓❓

چون قانون جذب میگه هر چیزی مشابه خود را جذب میکند ...

پس شکرگزاری برای چیزی باعث میشه حتی اگه نداشته باشید اون رو بدست بیارید.

چرا❓❓

چون دارید نشون میدید لیاقت دریافت اون رو دارید

این عالی نیست❓

بنابراین با شکرگزاری برای خواسته ای که آرزویش رو داری باید حس داشتنش رو در خودت بوجود بیاری و بابت داشتن اون از خدا شکرگزار باشی .

این معجزه است

تو متوجه چگونگی آن نمی شوی و نباید خودت را درگیر کنی .

مثل اینکه بخواهی بفهمی چگونه است که تو اینقدر محکم روی زمین ایستاده ای و حرکت میکنی.

فقط مثل وجود قانون جاذبه زمین بهش ایمان داشته باش.

وقتی با تمام وجودت برای چیزی شکرگزاری میکنی آن را  دریافت خواهی کرد.💯

حالا به من بگو الان بزرگترین خواسته ات چیست ❓.........

میخواهم خوب فکر کنی و 10 خواسته مهم زندگی ات را یادداشت کنی و اینگونه برای دریافت آن ها آماده شوی👇

خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایاشکرت از بابت ................(آرزویت را بنویس)

با تمام وجود حس کن که آن را داری مثل زمانی که برای آنچه داشتی شکرگزاری میکردی.

شکرگزاریدر دوره ی ۲۸ روزه شکرگزاری با ما همراه باشید و زندگیتون رو تغییر بدید

#شکرگزاری_روز_چهاردهم

"روزی خارق العاده داشته باش"

برای اینکه اعجاز را به زندگست بیاوری پیش از وقوع هرچیزی برایش شکرگزار باش ...

بهترین راه برای آغاز هر روز این است که قبل از آغاز روز بدانی فردا یک روز خارق العاده خواهی داشت...

پس قبل از آغاز هر روز در شب قبل لیست کارهایی که قرار است فردا انجام دهی رو تهیه کن ...فرقی نمیکند میتواند یک روز معمولی یا یک روز خاص باش ...لیستت را مرور کن و برای نتیجه عالی انجام همه آنها کلمه اعجاب انگیز خدایا شکرت را به کار ببر ...

اگر باورت نمیشود ...به تمام روزهایی فکر کن که عبوس و بد اخلاق از خواب بیدار میشدی و روزت را اینطور آغاز کردی و همه چیز ناجور از آب در می آمد ...

به سرکارت دیر رسیدی ...

برای تاخیر توبیخ شدی ...

به قرار مهمی نرسیدی ...

در راه تصادف کردی و ...

البته عبوس و بد اخلاق بیدار شدن بی دلیل نیست ... بلکه به این دلیل است که تو شب قبل با افکار منفی به خواب رفته ای و درست به همین دلیل یکی از کارهایی که قرار شد هر شب انجام بدهی یادداشت شکرگزاری برای بهترین اتفاق آن روز بود ......

هر برنامه ای که در روز داری ...

مسافرت ...

قرار کاری ...

کار خانه ...

سر زدن به یک دوست ...

عیادت از یک بیمار ...

کمک به یک همسایه ...

دیدار از اقوام...

خرید ...

گردش و یا ...

کافی است برای به بهترین نحو انجام شدن آن روز از قبل خداراشکر کنی و البته من پیشنهاد میکنم در پایان برای شنیدن یک خبر فوق العاده در روز بعد نیز خدارا شکر کنی ...و شاهد بهترین خبرهایی باشی که هر روز می شنوی.

خدایا شکرت برای انجام کارها🙏🏻

خدایا شکرت برای نتیجه عالی دیدار🙏🏻

خدایا شکرت بابت دیدار فوق العاده🙏🏻

خدایا شکرت برای نتیجه عالی جلسه🙏🏻

خدایا شکرت برای نتیجه عالی گفتگو تلفنی🙏🏻

خدایا شکرت برای اینکه به راحتی جای پارک پیدا میکنم🙏🏻

خدایا شکرت برای دیدن دوستانم🙏🏻

خدایا شکرت برای نتیجه عالی مهمانی🙏🏻

خدایا شکرت برای خبر فوق العاده ای که میشنوم🙏🏻

خدایا شکرت

خدایا شکرت

خدایا شکرررررررررت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام استار تر،من از طریق امضات وارد این تاپیک شدم.خواستم تجربه خودم رو بگم.من هشت ماه با قانون جذب پیش رفتم و عروسی رو جذب کردم،شوهرم میگفت عروسی نمیگیرم،در عوض میریم ماه عسل.جذب من طوری بود که وقتی بیکار میشدم،چشمام رو میبستم و خودم رو توی لباس عروس تصور میکردم،میرقصیدم و.... . مخصوصا شب ها قبل از خواب.ولی تا حالا شکرگزاری رو تجربه نکردم و تازه میخوام با شما شروع کنم

وفاداری یک زن زمانی معلوم میشود که مردش هیچ چیز نداشته باشد،وفاداری یک مرد هم زمانی معلوم میشود که همه چیز داشته باشد
#شکرگزاری_روز_چهاردهم "روزی خارق العاده داشته باش" برای اینکه اعجاز را به زندگست بیاور ...

سلام استارتر من تو تمرین شماره ۷ مشکل دارم.

اولا ک هس نبکنم زندیگم خیلی خوبه

تو این چند روز ب این حس رسیدم

نمیدونم چ مشکلی رو بنویسم ک حسناشو بنویسم

مثلا خونه نداشتن

نوشتم:قدر داشتن خونه رو میدونم

ایده گرفتن براذخونه اینده

حالا نمیدوتم دیگه چی بنویسم

🌸خداوندا من ب دنبال خواسته ای دیگر بودم؛ تو خود را ب من هدیه دادی .. ‌..و نه آن خدای مستبد   آن خدایی ک مهربانترین مهربانان بود🌸
سلام استار تر،من از طریق امضات وارد این تاپیک شدم.خواستم تجربه خودم رو بگم.من هشت ماه با قانون جذب پ ...

سلام خداروشکر موفق باشید

سلام استارتر من تو تمرین شماره ۷ مشکل دارم. اولا ک هس نبکنم زندیگم خیلی خوبه تو این چند روز ب این ...

یعنی منظور روز هفتم هست؟؟

بله

مثلا ماشین شاید شما ماشین داشته باشید مثلا پراید خب بهتر از اون هم میتونید داشته باشید 

یا رفتار دیگران شاید قابل تحمل باشه ولی بهتر از اون هم میشه

هر شب با تکرار قویترین

#جملات-تاکیدی

#مشق امشب

این جمله را بارها با خود تکرار کنید:

من صمیمانه خودم و گذشته ام را می‌بخشم❤️

#شکرگزاری_روز_پانزدهم

"به گونه ای معجزه آسا روابطتت را التیام ببخش"

معمولا اینطوریه که وقتی با رابطه ای بغرنج روبرو هستیم ...تقریبا در تمام موارد حتی یک ذره هم قدردان نیستیم ...در عوض درگیر نکوهش آن فرد و مشکلاتی هستیم که در رابطه با آن شخص داریم ...اما سرزنش هرگز رابطه ای را بهبود نبخشیده درسته ❓

در واقع هر وقت بیشتر نکوهش کردیم رابطه خراب تر شده .

حالا زمان اون رسیده که در رابطه های اکنون و گذشته مان نگاهی بیاندازیم و این احساس  بد را با شکرگزاری از بین ببریم...چرا ❓❓❓

چون ... " در دل نگه داشتن عصبانیت مانند در دست گرفتن زغالی  گداخته است با این قصد که آن را به سمت دیگری پرتاب کنی تو هستی که دچار سوختگی میشوی "

این تمرین معجزه آسا در رابطه با خوب بودن یا نبودن کسی نیست مهم نیست احساس میکنی کسی چه بلایی سرت آورده به تو چه گفته و چه کاری برایت نکرده

تو  میتوانی رابطه ات را بهبود ببخشی و برای این کار به طرف مقابلت نیازی نداری    ...

صادق باش ... در هر رابطه ای موارد عالی هم وجود دارد ... کمی به آنها فکر کن حتی چیزهای خیلی کوچک وبعد اینطور شروع کن:

........(اسم فرد ) از تو بابت ...................متشکرم .

و یادت باشد در آینده اگر رابطه ای پر چالش داشتی سریع از این تمرین برای بهبود وضعیت استفاده کنی.

اونهایی که به تازگی یا قبلا رابطه هایی داشتن که به هر دلیل کات شده پیشنهاد میکنم یک بار این تمرین رو برای هر رابطه ای انجام بدید و معجزه اش رو در آینده و اکنون زندگیتون ببینید.

خــــــــــدایا شکرررت 🌹🌹

#شکرگزاری_روز_شانزدهم

"اعجاز برخلاف طبیعت نیست اما صرفا با آنچه در مورد طبیعت میدانیم تناقض دارد "

ما باید بیشتر وقتها احساس کنیم که سالم پر انرژی و سرشار از شادی هستیم ...اما حقیقت امر این است که غالبا چنین احساسی نداریم.

شکرگزاری یکی از سریعترین راه های رسیدن به سلامتی معجزه آساست

میدانم شکرگزاری در زمان درد کشیدن کار دشواری است اما باید بدانی در چنین وضعیتی حتی ذره ای سپاسگزاری تغییر وضیت و بهبود تو را سرعت میبخشد.

خب این تمرین سه مرحله داره ...

مرحله اول :

"سلامتی که در گذشته از آن بهره مند بوده ای"

سلامت کامل دوران کودکی نوجوانی و جوانی ات را به یاد بیاور و عبارت اعجاز انگیز "خدایا شکرت " را بکار ببر .

مرحله دوم :

"سلامتی که هم اکنون از آن بهره مندی."

امروز کاملا سالم و سلامت هستی ...همه قسمتهای بدنت خیلی عالی کار میکند پس شکرگزار باش

مرحله سوم :

"سلامتی که دلت میخواهد بدست بیاوری"

برای این مرحله یک مورد که دلت میخواهد بهتر شود را انتخاب کنید

مثال ساده ... جوش های روی صورت یا بدنت ...

برای اینکه آنها به کلی برطرف میشوند خدارا شکر کنید.

وقت صرف کن و خودت را در حالتی که میخواهی باشی تصور کن و بعد در آن لحظه خدارا شکر کن و حس کن که آن وضعیت مطلوب به زودی اتفاق می افتد ...

#شکرگزاری_روز_هفدهم

" چک خارق العاده "

در کائنات شگفت آور هیچ رویدادی اتفاقی و بر حسب تصادف نیست .

هیچ اتفاقی نمی افتد مگر اینکه کسی خواهان آن رخداد باشد.

باز هم موضوع جذاب پول ...

تمام احساسات ناخوشایند درباره پول آن را از تو دور میکند، و میزان پول موجود در زندگی ات را کاهش میدهد اگر درباره پول احساست ناخوشایندی مانند حسادت، سرخوردگی نگرانی یا ترس داشته باشی نمیتوانی پول موجود در زندگیت را حفظ کنی یا پول بیشتری را وارد زندگی ات کنی ...بنابر این اگر احساس کنی که به اندازه کافی پول نداری در شرایط مایوس کننده حادتری قرار میگیری که پول کافی در آن جای ندارد ....

زنگ خطر ...

حتی اگر الان وضعیت مالی مطلوبی نداری باید، باید و باید نسبت به آن بی اعتنا باشی ...قبلا یاد گرفته ایم که چطور برای چیزهایی که میخواهیم وارد زندگی مان شود مانند پول شکرگزاری کنیم بنابراین حالا باید راه های ورود این پول را بشناسیم .

این پول میتواند از طریق اضافه حقوق ... یک چک غیر منتظره ...جوایز بانک یا هدیه باشد

حالا باید یادت باشد که احساس لذت را با شکرگزاری ترکیب کنی. یعنی هربار که اتفاقی می افتد که معنی اش این است که تو پول بیشتری بدست آورده ای باید احساس لذت  همراه با شکرگزاری داشته باشی ...

حالا میخواهم یک چک خارق العاده برای خودت درست کنی و هر مبلغی که میخواهی را روی آن یادداشت کنی یادت باشد تو این پول را از کائنات دریافت میکنی پس نگران راه و چگونگی دریافت آن نباش ...فقط امروز احساس کن که این چک را دریافت کرده ای و میتوانی کاری را که میخواستی با این پول انجام دهی را انجام داده ای ...

خودت را در حال انجام آن ببین و لذت ببر یادت باشد تو آن را بدست آورده ای پس شکرگزار باش ...  

خدایا شکرت 🙏🏻

خدایا شکرت 🙏🏻

خدایا شکرت 🙏🏻

#شکرگزاری_روز_هجدهم

"فهرست اعجاب انگیز کارهای انجام دادنی"

هر روز در زندگی همه ما اتفاقهایی می افتند که باید چاره ای برایشان اندیشید یا کاری انجام داد ...و گاهی که نمیدانیم چطور یا چه کار باید انجام دهیم سراسیمه میشویم ...

ممکن است وقت کافی برای انجام تمام کارهایی که مثلا باید در یک روز انجام شود نداشته باشی...

یا اصلا ندادنی درباره یک موضوع خاص چه تصمیمی بگیری...

یا یک کار خاص را چطور انجام دهی ...

یا بطور کلی بعضی از امور غیر منتطره را چطور مدیریت کنی...

این تمرین برای این است که وقتی نمیدانی کاری را چطور باید انجام دهی و فقط میدانی یک سری از کارها هست که باید انجام شوند ...

به تو کمک میکند تو متوجه نمی شوی که چطور انجام میشوند ...

البته چطور انجام شدنش به تو هم ارتباطی ندارد ...تو فقط باید برای انجام شدن آنها شکرگزاری کنی ...

امروز فهرست کتبی از کارهایی که باید انجام شوند تهیه کن و نام " فهرست اعجاب انگیز کارهای انجام دادنی " را روی آن بگذار

حالا میخواهم سه تا از مهمترین آنها را انتخاب کنی برای هر کدام یک دقیقه وقت بذارمجسم کن تمام مردم شرایط و رویدادها طوری تغییر میکند که آن کار برای تو انجام شود و حال و هوای شکرگزاری داشته باش ...

تو با این روش راه حل یا آدم مناسب برای کارت را بسوی خودت جذب میکنی .

به چگونگی انجام آن ...سخت یا آسان بودن آن فکر نکن ...فقط به این فکر کن که آن کار انجام شده و حالا تو بابت انجام آن شکرگزار هستی...

خدایا شکرت ،خدایاشکرت، خدایا شکرت🙏🏻

🔵🔵

#شکرگزاری_روز_نوزدهم

"گام های شگفت انگیز"

هر روز به خودم یاد آوری میکنم که زندگی درونی و بیرونی من به تلاش سایر مردم بستگی دارد ومن هم باید تلاش خودم را بکنم تا به همین اندازه ای که دریافت کرده ام یا هنوز درحال دریافت هستم از خودم مایه بگذارم

با این عبارت انیشتین معادل کشفیاتش به ما هدیه داد ...او از این طریق یکی از رازهای شگفت انگیز موفقیت خود را به ما اهدا کرد ...

"شکر گزاری -هر روز"

حالا تو هم روزی هزار بار بگو

"خدایا شکرت "

"امروز خداوند 86400 ثانیه به تو هدیه داده است آیا از یک ثانیه آن برای شکرگزاری استفاده میکنی؟

"برای برداشتن گامهای شگفت انگیر یک گام بردار و در ذهنت بگو "خدایا شکرت "

و وقتی پای دیگرت به زمین رسید باز هم بگو "خدایا شکرت " تا صد گام این عمل رو تکرار کن

بهترین نکته درباره این گام ها این است که میتوانی هرجا و در هر شرایطی آن را انجام دهی اگر به حال و هوایت قبل از شروع برداشتن گامها توجه کنی تفاوت را احساس میکنی

گام های شگفت انگیز حتی روحیه ات را بالا میبرد

وقتی تمرین معجزه آسای امروز را انجام دهی صدبار گفته ای خدایا شکرت .

♈️♈️♈️به راستی چند روز در زندگی ات یکصد مرتبه گفته ای "خدایا شکرت" ❓🤔🤔

انیشتین هر روز این کار را میکرد.

سلام ناخود آگاه اومدم نی نی سایت وچشمم به تایپیکت خورد من مدتهاست دارم قانون جذب وسپاسگزاری را تمرین میکنم 

چند شب پیش قبل خواب داشتم به خدا میگفتم چی میشه همسرم ماهی 10میلیون درآمد داشته باشه وای خدایا شکرت 

البته چند ماهی بود همسرم بیکار بود ولی دیروز بابت کاری بهش تلفن شد وامروز رفت سرکار 

خدایا شکرت... خدایا شکرت. خدایا شکرت

توکلت علی الله ان الله بصیر بالعباد  
2706