2733
2734
الان اب کمپوت گلابی رو خوردم لبام خشکه خشکه دیروز فقط میوه خوردم غیر میوه ببخشید چیزی میخوردم پس میا ...

اخی بخاطر بارداریه؟

بیا یکدیگر را دعا کنیم،دعا کنیم خدا را نگاهش را حضورش را از یاد نبریم،دعا کنیم که هیچ گاه محبت را از کسی دریغ نکنیم،دعا کنیم که دردهایمان پایان پذیرد و طعم خوش زندگی را بچشیم😇💕
قبول باشه التماس دعا

چشم .اگر قابل باشم

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم بیدارم.منتظرم هوا روشن بشه شوهرم بیدار بشه من بخوابم.خداروشکر فردا خونست

چرا اینجوری ؟

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔

منم منتظرم هوا روشن شه برم بیرون 

بیا یکدیگر را دعا کنیم،دعا کنیم خدا را نگاهش را حضورش را از یاد نبریم،دعا کنیم که هیچ گاه محبت را از کسی دریغ نکنیم،دعا کنیم که دردهایمان پایان پذیرد و طعم خوش زندگی را بچشیم😇💕
حالت تهوع شدید از گرسنگی حالم بد شده بود معدم درد گرفته چیزی نمیتونم بخورم

ان شا الله زودی حالت خوب خوب میشه

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
چشم .اگر قابل باشم

اره

عزیزم‌انشاءلله امروز خوب میشه حالت

منم بیدارم.منتظرم هوا روشن بشه شوهرم بیدار بشه من بخوابم.خداروشکر فردا خونست

شیفتی بیدار میمونید  

ورزش؟

نه میخوام برم از خونمون یکم لباس و اینا بردارم 

من دارم جدا میشم الان خونه مامانم اینام😔

2706