حتما شما هم شنیدید که خانم باردار، به عکس بچه های زیبا نگاه کنه، بچه ش خوشگل میشه، یا اگه مادر خوراکیهای خاصی بخوره، رنگ چشم بچه تغییر میکنه  یا انار بچه رو سرخ و سفید می کنه و هزار ادعای دیگه برای خوشگل شدن بچه  .... به شما هم از این توصیه ها شده ؟ اثر بخش بوده ؟ به شما چه پیشنهادهایی دادن؟

ما از متخصصین پرسیدیم. میتونید جوابشون را  اینجا بخونید

1396/08/20
|
15:57

یکی از اقوام شوهرم به خاطر کارش مجبور بوده توی یکی از شهرهای مرزی زندگی کنه بچه ی اولش که اونجا به دنیا میاد الان شبیه ادم های همون جاست ولی بچه ی دومش وقتی میان شهر شبیه شهری ها شده برام جالبه فکر میکنم آب و هوا خیلی تاثیر داره

جدی یعنی تو فامیل هم چشم رنگی ندارین ??

والا فقط بابا بزرگ خدا بیامرزم یادمه چشماشون همچین یه نموره بین عسلی و قهوه ای بود. نمیشد بگی رنگی

جالب اینجاس شوهرم چشماش سیااااااهه سیااااه خخخ

★سلیـن و آرمـین و بـابـاشون 2نیــاےِ مـنن★

من یکسری پدر و مادرای ایرانی رو دیده و شنیدم که رفتن کشور دیگه باردار شدن ، شرایط محیط روی بچه تاثیر داشته 

بنظرم خوراکی جات هم همون اندازه که ممکنه مثلا زعفرون باعث سقط بشه  ، بقیه چیزام تاثیراتی داشته باشن 

من از خرافات دفاع نمیکنم اما تجربه ثابت کردخ حرفتی قدیمیا شاید دلیلاشون خرافه بوده اما صحتش کشف میشه ، خیلی موردا دیدم

من شنيدم خوردن تخم مرغ دو زرده باعث ميشه بچه چشم رنگي بشه البته بايد تو ژنتون باشه. دو مورد تو آشناهامون هست كه سر دو تا از بچه هاش تخم مرغ دو زرده خورد چشماشون سبز عسلي شده سر اولي نخورد چشماش قهوه اي شد.

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماشالا چیز خاصی خوردی سر بچه هات

ب تغذیه م خیلی اهمیت میدادم و هر چیزی که دم دستم بود نمیخوردم

برا پسرم مخصوصا که از یه ماه قبل شروع کردم چیزایی که برا تصفیه خون خوبه خوردن