1472
1411

فاتحه خوندم

خدا بیامرزدش

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
خدابیامرزتشون براشون خوندم شمام بی زحمت برا مادر من بخون مرسی

خدا مادر عزیز شمارو هم بیامرزه

فاتحه میخونم

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند

چشم

خدا با اباعبدالله محشورشون کنه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
خدابیامرزتشون براشون خوندم شمام بی زحمت برا مادر من بخون مرسی

هم برا مادر شما خوندم هم برا استارتر خدا بیامرزه عزیزم روحش شاد❤

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
هم برا مادر شما خوندم هم برا استارتر خدا بیامرزه عزیزم روحش شاد❤

ممنونم از لطفت امیدوارم نی نیت سالم بیاد بغلت

خودخواهی آن است که از دیگران بخواهید، آنگونه که شما دوست دارید، زندگی کنند.
ممنونم از لطفت امیدوارم نی نیت سالم بیاد بغلت

خواهش عزیزم وظیفه اس❤ممنون از دعای قشنگت❤❤❤

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1444