2733
2739

عزیزم یکم بستگی به مشکلت و همینطور خودت داره که مشکلت حل بشه یا نه. ولی بعد از چند تا روانشناس که عوض کردم از امیر شیرین زاده راضی بودم. توی گوگل بزن شماره های جدیدش بیاد. من سمت نیاوران رفتم پیشش ولی شنیدم سمت غرب و شرق هم هست. تلفنی که من دارم از مطبش 22321052 هستش.

انشالله مشکلت حل میشه گلم.

انتخاب زندگی دست ما نبوده ولی بایدسعی کنیم خوب زندگی کنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دکتری که میگید نمیشناسم ولی مشکلات زناشویی زیادی داشتم و زندگیم داشت بهم می خورد و احساس می کردم همسرم با یک نفر دیگه است ولی با چند جلسه رفتن متوجه شدم همسرم اصلا اینجوری نیست و من داشتم با یک ظن اشتباه داشتم زندگی مو بهم می زدم و الان خداروشکر خیلی زندگیم بهتر شده و مشکلی ندارم و رابطه ام با همسرم بهتر شده . من خیلی تحقیق کردم زهرا امام واقعا روانشناس خوبیه و تعریفشو زیاد شنیدم حالا ضرر نداره یه جلسه ام برو پیش ایشون مشاوره رایگان هم داره شاید اینجوری بهتر بتونی تصمیم گیری کنی .

2740

سلام عزیزم برو پیش دکتر ابراهیمی فوق العادس . تکنیکش با بقیه فرق داره . خیلی با تجربست .  روانکاو  و روانشناس هستش . اگه لازم باشه هیپنوتیزم هم انجام میده قیمتهاش هم منصفانست. خودم برای حل یه سری مسایل خانوادگی ازشون راهنمایی و مشاوره گرفتم . فوق  العاده بود. 09122877547 اینم شمارش.حتما برید اینجا‌.تو شهرک غرب . سعادت اباد هستش

مژی جان من دکتر سجاد زمانی رو معرفی می کنم که با روش nlp کار می کنه. ولی اگه بگی دقیقا روی چه مسئله ای مشکل داری میتونم اسم چندتا روانشناس دیگه رو بهت بدم. ایشون تو کرج و تهران فعالیت می کنه و با روش ان ال پی و هیپنوتیزم و روانکاوی مشاوره می ده. تو نت شمارش مطبش هست.

یه خوبی که داشت مشاوره هاشو جلسه ای حساب می کرد نه ساعتی. تو زمینه خودکشی و بازگرداندن عشق از دست رفته هم کار می کنه.

البته دکتر شیری هم خوبه.

اگه می تونی بگو تو چه زمینه ای میخای؟

من دکتر علیرضا جباری رو قبول دارم. واقعا بهترین روانشناس هستش. من خیلی تو زندگی مشکل داشتم طوری که فکر میکردم دیگه نمیکشم. دکتر جباری خیلی کمک کرد. تو این اوضاع کرونا هم امکان مشاوره آنلاین گذاشت خیلی خوبه. من توصیه میکنم حتماً اگه میخواید از ریشه مشکل حل بشه یا برید حضوری مشاوره بشید یا آنلاین. من خودم آنلاین راحت ترم. این آدرس سایتشونه https://dralirezajabbari.com/ اینم شماره مشاوره آنلاینشون  0218843184109916340691

به نظره من بهترین اون کسی ه که بتومه با سواد و تجربه و علم  نوینی که داره بهترین خدمات رو به افراد ارائه کنه. من خودم برای حل اختلال اضطرابی م به خانم دکتر معصومه رادفر مراجعه کردم ایوشن یک کیلینیک به اسم بهروان دارند اونجا خدمات میدن. تازه شم نوروتراپیست هستن و از روش های بیوفیدبک و نوروفیدبک هم استفاده می کنن.

من یه دکتر خوب می شناسم که خودمم زیاد میرم پیششون دکتر سارا آزاد که مطب ش هم محدوده ونک تو تهران نوروتراپیست هم هست اینطظوری که اکگر مشکل حجدی داشته باشید با کمک دستگاه تحریک الکتریکی مغز درمان می کنه اختلالاتون رو تازه عوارضی هم نداره تحت درمان قرار گرفتن.

من خودم رفتم مرکز روانشناسی اکسیر و واقعا راضی ام. حدود یک سال پیش به دلیل مرگ برادرم افسردگی شدید گرفته بودم و اصلا نمیتونستم هیچ کاری بکنم ولی یکی از دوستام اینجا رو پیشنهاد داد. امیدوارم شما هم برید و حالتون بهتر بشه چون واقعا این مشکلات آدمو از زندگی میندازن  

2706