2733
2734
عنوان

گاهی روح مرده میاد به خوابم

78 بازدید | 2 پست

سلام

یکی هم سن و سال خودم  فوت شده

خانوادشو دوست داشت

گاهی برای مسائل مهم میاد به خوابم

مثلا یه بار که گناهام زیاد شد اومد و ترسیده از خواب پریدم و خجالت زده از کارام .

پدر این شخص آدم ظالمیه و هیچوقت توبه نمیکنه

چند وقت پیش یه چیزی خبر دار شدم و حالم بد شد شبش قطعی داشتم میگفتم اینبار اگه کاری کردن نمیگذرم تا تاوان پس بده . دیدین کسی رو می خوان نفرین کنن نفرینش میگیره؟ یه همچین حالتی بود و منم خیلی دلم سنگین بود .

شب خوابیدم این مرده دوباره اومد . این خانواده یه بچه بیگناه دارن که این پدر عزیز ترین نعمتش این بچس که اگه چیزیش شه نابود میشن . من کامل از نزدیک تماشا میکردم و اون مرده با غم دور ایستاده بود و نگاهش به بچه بود . من نابودی و شکست این خانواده و یک فاجعه تمام رو دیدم که اصلا گفتنش خوب نیست . صبح متعجب بلند شدم و ظهر خبر دار شدم بله اینا دوباره کاری کردن . عصر مصمم یاد همه کاراش افتادم و دلم خیلی سنگین بود به اندازه سالها زجر و یاد همه ظلماش افتادم خواستم  التماس خدا کنم که جواب حق ضایع شده مارو بده و تا نبینم نتیجشو ولکن نشم یکهو یاد خوابم افتادم .. فهمیدم نتیجش این میشه و من نمی خواستم بچه بی گناه چیزیش شه . بلای بدی بود . دست نگه داشتم و پشیمون شدم

گریم گرفت و گفتم چرا میای نجاتش میدی ؟ اینقدر برات مهمه ؟ برو به پدرت بگو دست نگه داره نه من .

پس حق ضایع شده من چی میشه ؟ 

نمی دونم خوبه یا بد

اصلا نمی دونم این مرده چی می خواد فاتحه اینا براش نمی خونم 

فقط می دونم هر کسی کاری کرده خودش روز قیامت جواب میده . نه آرزوی بدی براش دارم نه چیزی . فقط می دونم عدالت اجرا میشه و خدا خودش بهتر میدونه پس صبر میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷