2737
2734
عنوان

خواهرشوهر بدگو

737 بازدید | 57 پست

سلام دوستان 

میخواستم باهاتون راجع به یه مسئله مشورت کنم.که آیا کارم درسته یانه؟

جریان اینه که شوهرم رفته بوده خونه مامانش و خواهرشوهرمم اونجا بوده.(از قیافه شوهرش خوشش نمیاد ومیگه من لایق بهترین هام بچه هاشو ول داده اومده اینجا به خوشگذرونی وگردش )کلا خانواده بی ادبی هستن.خلاصه شوهرم به مامانش میگه یکم مواظب وزنت باش مامان.بازهم پادرد میگیری.

یکدفعه خواهر شوهرم از اون ور دراومده که آره س......زن توهم بزرگه باید عمل کنه.(درحالیکه واقعا اونجوری نیست ومن بچه شیر خوار دارم) واینو جلوی پدرشوهرم گفته.شوهرمم نمیدونم چی جوابشو داده.

ولی از وقتی اومده خونه وجریان وگفته خیلی ناراحتم وکلا اعصابم به هم ریخته.

به نظرتون تو روشون بزنم که میدونم خودشو جمع کنه؟

🔫🚬💀🍸

شوهرت اگه جواب داده که نیاری نیست شما چیزی بگی

ولی اگه جواب نداده 

هر جا دیدی بگو شوهرم خیلی س.. من و دوست داره

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا اون يه حرف مفتي زده شوهرت چرا اومده به شما گفته😒😒

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2740

جواب ابلهان خاموشیست.یه وقت میری یه چیزی میگی بعد شوهرتم طرف اونو میگیره بد میشه.اگه مستقیم تو روت چیزی گفت بکوب تو دهنش اگه نه ول کن

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟

اصلا اهمیت نده. اینکه بقیه چی‌میگن مهم تیست. خودت شرایطت رومیدونی.به قول خودت بچه شیر میدی خب طبیعیه. بخوای حساسیت نشون بدی بدتره تازه خوشحال میشه که تونسته ناراحتت بکنه

Lilypie Pregnancy tickers
2706