1542
1480
عنوان

شیر خشک

136 بازدید | 15 پست

سلام . دخترم 4 ماهشه . به دنیا که اومد براش شیر خشک پری نان خریدیم اما چون خودم شیرم خوب بود بهش ندادم . اما الان یه کم شیرم کم شده . میتونم این شیر خشک رو بهش بدم؟ شوهرم میگه این از شیر خشک نان راحت تر هضم میشه ولی من میترسم بهش بدم . اگر اطلاعی دارید بدید متشکر میشم .

روزي سه وعده يه خط درست كن با قاشق تاكيد ميكنم با قاشق بده با شيشه بدي شيرت رو نميخوره واس خودت هم از داروخونه شير افزاي لاكتودين بگير عاليه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546
8

شیرخشک بیومیل بگیربرای زیرشیش ماه

منم پسرم سیرنمیشدبهش میدادم باشیشه ولی بازم شیرخودموبیشتردوست داشت تااخرشم شیرخودموخورد وهم شیشه

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
1396
دخترم شیر منو خیلی دوست داره . خیلی وابسته هست .

اگه فک میکنی سیرنمیشه بهش بده خب

شیرمادرهم تاشیش ماهگی پاسخگو هست بعدش بایدکمکی داد فایده نداره

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...