2733
2734
عنوان

حلوای میتی (خود میتی هستم )

| مشاهده متن کامل بحث + 8710 بازدید | 133 پست
من مخالفم اما هر جور میلته

چرا خب...

من تجربه ندارم.اطرافیان هم ندیدم.فقط تو نت دیدم.

میشه دلیلتو بگی.شاید واقعا ب دردم نخوره طب سوزنی

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه راه حل لاغر شدن بهت داد. تو گفتی درمان لاغری. به هر حال خوش به حالت که لاغری، دنبال چاق شدن نب ...

اره ولی زیاد لاغرم خوب نیست اخه مشکل من اینه اصلا اشتها ندارم از خوردن لذت نمیبرم

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
2740
این حلوای میتی چجور درست میشه؟

طرز تهیه اش با اون ادویه هایی که من می فرستم توی کانالم هست اون دستور قبلی ناقص هست و توی همین سایت یا توی خیلی سایت های دیگه گذاشته شده 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
برا تقویت فولیکول خییلی ضعیف

داروی گرم 19 تومن 

گرده نخل 30 تومن 

و تقویت رحم 20 تومن تضمیتی که بخوری جواب بگیری 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
استارتر ی دارو بده من بشم 60 کیلوووووو تولوخدااا الان 53 کیلوام

سیب زمینی سرخ کرده با قارچ و پنیر بخور روش سس فرانسویم بریز واااااای

مگه میشه یکی اینو ببینه شیرجه نره توش!

بخدا چاق شدن اسونتره خیلیم اسونتره

سیب زمینی سرخ کرده با قارچ و پنیر بخور روش سس فرانسویم بریز واااااای مگه میشه یکی اینو ببینه شیرجه ...

اخه مشکلم اینه اشتهاااا ندارمممممم

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟