2737
2739
عنوان

حلوای میتی (خود میتی هستم )

| مشاهده متن کامل بحث + 8733 بازدید | 133 پست
برای نفخ شکم چی خوبه؟؟ هرچی میخورم نفخ دارم 

دم کرده ریشه شیرین بیان البتهههههههههههههه دیابت نداشته باشی که به شدت برات بده 

آویشن هم دم کنی بخوری خوبه و عرق نعنا هم خوبه بهتر از اون هم زنیان هست 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قد و وزنت خوبه ها برای چی میخای چاق شی؟؟ برو باشگاه بساز بدنتو البته به نظر من!

همه میگن ولی باس نم لاغر شده باشگاهم میرما ولی از بدنسازی بدم میاد😅😅😅😅

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
2731
برا کیست تخمدان..سقط مکرر..بارداریییی

کیست تخمدان که تو چند پست بالاتر هم توضیح دادم یه دارو دارم قیمتش 20 تومن هشت روز باید بخوری خیلی ها خوردن راضی بودن تو کانالم لینک گروه تبادل نظر مامی ناز هست و اونجا می تونین از بچهخ هایی که مصرف کردن بپرسین 

برای سقط مکرر هم یکی علت هاش عفونت هست و اگه عفونت رو بخوای رفع کنی محلول رفع عفونت قارچی سفارش بده بهت قول میدم از چیزهایی که از بدنت خارج می شه تعغجب کنی 

داروی رفع عفونت میکروبی هم دارم اولی تزریق واژینال هست و دومی خوردنی معمولا با هم مصرف می شه تا اثرش کامل باشه

و برای قوی شدن رحمت هم داروی گرم و تقویت رحم عالیه 

دم کرده ریشه شیرین بیان البتهههههههههههههه دیابت نداشته باشی که به شدت برات بده  آویشن هم د ...

عزیزم قیمت داروهات برای کیست و تنبلی تخمدان چقدره و اسمشون چی هست؟؟

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
میشه جواب منو بدی

عزیزم دارم به ترتیب جواب میدم بهم یه وقت تایپ کردن هم بدین اگه سوالت رو احیانا جا انداختم ببخشید لطفا دوباره تکرار کن 

نههه من میخوام چاق بشم

فقط بگم خوش به حالت کاش من می خواستم چاق بشم اون وقت تا دلم بخواد چیپس و رولت خامه ای و .... می خوردم 

2740
فقط بگم خوش به حالت کاش من می خواستم چاق بشم اون وقت تا دلم بخواد چیپس و رولت خامه ای و .... می خورد ...

خخخ بخدا یکم لازم دارم دارویی چیزی هست؟

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
عزیزم دارم به ترتیب جواب میدم بهم یه وقت تایپ کردن هم بدین اگه سوالت رو احیانا جا انداختم ببخشید لطف ...

جواب دادی عزیزم مرسی . 

فقط اینکه من قندم لب مرز. اویشن و زنیان بد نیست؟؟

مینا قری هستم
برای جوش نزدن چه باید کرد؟  کسی که خیلی خیلی سالم خوره شیرینی جات اصلا نمیخوره غذتهای چرب و ...

عزیزم یه دارو دارم اتفاقا قیمتش کمه و مقدارش زیاد 16 تومن و برای دو ماه مصرف هر روزه کافیه تضمینی که جوش هات رو می بره 

برای اینکه جلو چاق شدنم و بگیرم چیکار کنم؟ ۱ ماهه دارم روز ب روز چاق میشم 😢😢😢

فکر کنم یبوست داری 

2706